UITSLAGEN
 Home NIEUWS LINKS FOTO'S Marathonestafette ACHTERGRONDINFO                                     

LOOPGROEP BLIXEMSNEL 

bullet Nieuwsbrief
bullet REKOEFENINGEN
bullet TRAININGSSCHEMA'S
bulletMARATHONESTAFETTE
bulletUITSLAGEN
bulletTRAILRUNNING
bullet BLESSURE ABC
bulletLEDENPAGINA
bulletLINKS
bulletROUTES
bulletFOTO's
bulletARTIKELEN
bulletGROEPREGELS/TIPS

Best: monitorinstelling 1152 x 864
 ONZE SPONSORS


  TRAININS..      E  
TRAININGSLOKATIE

Aanschotpark bij Opaal/Onyx

      *  *  *  *  *  *

CONTACTPERSONEN

Vincent Vloemans tel. 040 2484255  
Vincent@blixemsnel.nl

      *  *  *  *  *  *

KLEDINGSPONSORS

BASKUUL accountants & belastingadviseurs




  UITSLAGEN 2019hier (2018hier, 2017hier, 2016hier, 2015hier, 2014hier, 2013hier, 2012 hier)
bullet 10 jaar Marathon van Eindhoven tot heden en overige uitslagen t/m 2011 (lopersfoto-overzicht 2010, 2009, 2008).
bullet Uitslagen 10 minutenloop (laatste van dec 2008)
bullet Uitslagen 2 en 2,5 kilometerloop
bullet Overige uitslagen: 2012, 2011, 2010, 2009, 2008, 2007 en 2006
bullet Rangorde van 10-, 15-, 21-, 42- en ULTRA+TRAIL km-tijden vanaf eind 2003 tot heden (tijdens je lidmaatschap)

CLUBKAMPIOENSCHAP 2019 (halve marathon)

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Clubkampioenschap 2019
voorlopig dames  -40jr
Clubkampioenschap 2019
voorlopig heren -40jr
   1  Deborah van Os
            (Valkenswaard, 1:42:46)
   1  Hans Smetsers
               (Valkenswaard, 1:41:55)
   2  Renée Buist
            (Valkenswaard, 1:57:34)
   2  Geert Hubert
               (Egmond, 1:47:29)
   3  Sanne Havermans
            (Hapert, 2:06:29)
   3  

Clubkampioenschap 2019
voorlopig dames  40-45jr
Clubkampioenschap 2019
voorlopig heren 40-45jr
   1     1  Joost van Boxmeer
               (Valkenswaard, 1:27:34)
   2     2  Bart van Loon
               (Drunen, 1:32:13)
   3     3  Milan Babin
               (Egmond, 1:36:56)

Clubkampioenschap 2019
voorlopig dames 45-50jr
Clubkampioenschap 2019
voorlopig heren 45-50jr
   1      1  Rachid el Waffaoui
                 (Valkenswaard, 1:29:18)
   2      2  Marc Claassen
                 (Hapert, 1:37:51)
   3      3  Peter Dansen
                 (Hapert, 1:41:51)

Clubkampioenschap 2019
voorlopig dames 50-55jr
Clubkampioenschap 2019
voorlopig heren 50-55jr
   1  Alinda Lambregts
            (Valkenswaard, 1:56:35)
    1  Sjakko Sandee
                (Drunen, 1:24:55)
   2  Elly Heuvelmans
            (Hapert, 1:56:42)
    2  Hans Kapteijns
                (Egmond, 1:41:44)
   3      3  Marcel Timmermans
                (Egmond, 1:55:37)

Clubkampioenschap 2019
voorlopig dames 55+
Clubkampioenschap 2019
voorlopig heren 55+
   1  Angèle Boleij
            (Valkenswaard, 1:58:27)
    1  Hans de Jonge
                 (Hapert, 1:58:34)
   2  Anja Namink
            (Hapert, 1:59:08)
    2  
   3  Annet Blommaert
            (Hapert, 2:08:06)
    3  

Voor clubkampioenschapsjaar 2018/2019 zijn weer dezelfde halve marathons geselecteerd, maar is er ook een bijgekomen: de Halve van Egmond. Ze zijn, op de nieuwe na, alle in onze regio Eindhoven. De halve marathons waarin je je op het begeerlijke podium kunt manoeuvreren zijn:

Valkenswaard, november
Egmond, januari
Drunen, maart
Hapert, maart (Kempenrun)
Venlo, maart

Tilburg, mei (per clubjaar 2018-2019)
Lieshout, eind april, Oranjeloop
Nuenen, begin juni
St. Oedenrode
, juni (Vaderdagloop)
Soerendonk/Cranendonk,  september
Eindhoven, oktober
In de wedstrijden- en uitslagenlijst zijn deze evenementen gemarkeerd met %%% en/of een afwijkende achtergrondkleur.

Draag svp je clubkleding tijdens de wedstrijden als gebaar naar de kledingsponsors en uiteraard om ons als Loopgroep Blixemsnel te manifesteren. In Eindhoven telt je tijd alleen voor het clubkampioenschap mee als je, zichtbaar, in clubkleding hebt gelopen!!

Nieuw is dat je ook actief clublid bent, zeg maar lid met een clubhart!!!! Misschien overbodig om te zeggen, maar alleen als je zeer regelmatig met je medeclubleden meetraint op één of meerdere wekelijkse clubtrainingen, dan kun je op het uiteindelijke clubkampioenschappodium terecht komen. Een en ander hebben we expliciet besproken tijdens de recente trainersvergadering in november. De essentie van lidmaatschap van Loopgroep Blixemsnel is niet dat je lid bent door de jaarlijkse lidmaatschapsbijdrage te betalen (die is namelijk nul) en maar af en toe op een training te verschijnen, maar dat je (bijna) wekelijks gezellig meedoet met medewijkgenoten/medeclubgenoten aan trainingen.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

CLUBKAMPIOENSCHAP 2018 (halve marathon): medaille-winnaars, gefeliciteerd

Clubkampioenen 2018: Deborah en Sjakko

De tijden die je hebt gelopen in het clubkampioenschapsjaar waarin je in een volgende leeftijdscategorie belandt, gelden in de nieuwe categorie. Het clubkampioenschapjaar loopt van ná de Marathon van Eindhoven t/m de Marathon van Eindhoven in het volgende jaar.
Clubkampioenschap 2018
dames  -40jr
Clubkampioenschap 2018
heren -40jr
   1  Deborah van Os
            (Eindhoven, 1:47:35)
   1  Geert Hubert
                (Nuenen, 1:43:21)
   2  Daniëlle van Mol
            (Eindhoven, 2:09:51)
   2  
   3  Sofie Dekker-Kampshof
            (Eindhoven, 2:19:50)
   3  

Clubkampioenschap 2018
dames  40-45jr
Clubkampioenschap 2018
heren 40-45jr
   1  Sandy de Groot
            (Egmond, 2:05:00)
   1  Joost van Boxmeer
                (Drunen, 1:26:06)
   2  Claudette van Appeven
            (Eindhoven, 2:09:08)
   2  Bart van Loon
                (St. Oedenrode, 1:26:43)
   3     3  Matthijs Verberkmoes
                (Eindhoven, 1:43:28)

Clubkampioenschap 2018
dames 45-50jr
Clubkampioenschap 2018
heren 45-50jr
   1  Elly Heuvelmans
            (Cranendonck, 2:01:11)
    1  Peter Dansen
                 (Nuenen, 1:39:24)
   2  Rhelinde Raats
            (Eindhoven, 2:16:08)
    2  Marc Claassen
                 (Hapert, 1:42:34)
   3  Miriam Meulenberg
            (Eindhoven, 2:21:18)
    3   Eric van Wensen
                 (Eindhoven, 1:47:33)

Clubkampioenschap 2018
dames 50-55jr
Clubkampioenschap 2018
heren 50-55jr
   1  Jeanny Moonen
            (Valkenswaard, 2:00:57)
    1  Sjakko Sandee
                (St. Oedenrode, 1:25:10)
   2  Alinda Lambregts
            (Eindhoven, 2:02:12)
    2  Harold Donkers
                (Cranendonck, 1:27:36)
   3  Anja Namink
            (Eindhoven, 2:08:21)
    3  Roland Heuvelmans
                (Cranendonck, 1:44:21)

Clubkampioenschap 2018
dames 55+
Clubkampioenschap 2018
heren 55+
   1  Angèle Boleij
            (Drunen, 1:58:16)
    1  Jos Vinders
                (Valkenswaard, 1:39:26)
   2  Annet Blommaert
            (Eindhoven, 2:14:12)
    2  Frank van Beers
                (Valkenswaard, 1:40:59)
   3      3  Aarnout Brombacher
                (Cranendonck, 1:44:21)

 

UITSLAGEN 2019

 

Halve van Egmond,10,5/21km, 13 jan 2019 Mastbos Trailrun, 12/23km, Breda, 26 jan 2019 Hivernal Trail, 30/11km (444/..hm), Landgraaf, 3 feb 2019 BlixemCrosch, 3/7km, Eindhoven, 17 feb 2019
1:30:36 Sjakko Sandee
1:31:44 Joost van Boxmeer
1:36:56 Milan Babin
1:41:44 Hans Kapteijns
1:43:22 Marc Claassen
1:47:29 Geert Hubert
1:55:37 Marcel Timmermans
2:16:52 Wouter Haarhuis

1:31:02 Joost van Boxmeer 23k
1:12:49 Nadia Davoudi 12k

3:36:02 Marc Claassen 30km
3:59:21 Dick Schenkelaars
. . DNF Geert Hubert
. . DNF Rob Pickhard
1:41:15 Ineke Maas 11km
1:41:16 Jacqueline Schulting

Heren, 7km:
1. Joost van Boxmeer
2. Bart van Loon
3. Jean-Paul Bierens
Dames, 7km:
1. Marleen van Aartrijk
2. Ineke Maas
3. Marie-Louise Hessels
Jongens onder 13 jaar, 3km:
1. Cas Reurings
2. Koen Maas
3. Guus Dansen en Mathe Chkhaidze
Meisjes onder 13 jaar, 3km:
1. Selena Volkers
2. Lieke Peters
3. Anoek Relou en Daphne Fütterer

1:06:22 Roland Sleegers, 10,5km
1:08:40 Yvon Aben, 10,5km
Sjravele Limburg, Heerlen, 23 feb 2019, ca. 54km Rico Salvettiloop, Moergestel, 15km, 24 feb 2019 Gulbergentrail, Mierlo, 10km, 10 mrt 2019 Boundary Run, Cambridge, 42km, 10 mrt 2019
6:57:17 Jos Vinders 0:58:25 Sjakko Sandee Marleen van Aartrijk
Jeroen van Roy
4:19:40 Johan Neerhof
4:19:47 Aarnout Brombacher
4:25:10 Roland Heuvelmans
Gerwen-Nederwetttenloop, 15km, 16 mrt 2019 Kempen Run, Hapert, 21km, 17 mrt 2019 Drunense Duinenloop, 21km, 17 mrt 2019  
1:19:41 Etienne Houben
1:19:51 Erik van 't Hof
1:37:51 Marc Claassen
1:41:51 Peter Dansen
1:56:09 Jeroen van Dongen
1:56:42 Elly Heuvelmans
1:58:34 Hans de Jonge
1:59:08 Anja Namink
2:05:58 Angèle Boleij
2:06:29 Sanne Havermans
2:08:06 Annet Blommaert
1:24:55 Sjakko Sandee
1:32:13 Bart van Loon
1:32:14 Joost van Boxmeer
 
       
       

 

 

Top

 

Recentst aangepast: 23-Mar-2019