UITSLAGEN
 Home NIEUWS LINKS FOTO'S Marathonestafette ACHTERGRONDINFO                                     

LOOPGROEP BLIXEMSNEL 

bullet Nieuwsbrief
bullet REKOEFENINGEN
bullet TRAININGSSCHEMA'S
bulletMARATHONESTAFETTE
bulletUITSLAGEN
bulletTRAILRUNNING
bullet BLESSURE ABC
bulletLEDENPAGINA
bulletLINKS
bulletROUTES
bulletFOTO's
bulletARTIKELEN
bulletGROEPREGELS/TIPS

Best: monitorinstelling 1152 x 864
 ONZE SPONSORS


  TRAININS..      E  
TRAININGSLOKATIE

Aanschotpark bij Opaal/Onyx

      *  *  *  *  *  *

CONTACTPERSONEN

Vincent Vloemans tel. 040 2484255  
Vincent@blixemsnel.nl

      *  *  *  *  *  *

KLEDINGSPONSORS

BASKUUL accountants & belastingadviseurs




  UITSLAGEN 2018hier (2017hier, 2016hier, 2015hier, 2014hier, 2013hier, 2012 hier)
bullet 10 jaar Marathon van Eindhoven tot heden en overige uitslagen t/m 2011 (lopersfoto-overzicht 2010, 2009, 2008).
bullet Uitslagen 10 minutenloop (laatste van dec 2008)
bullet Uitslagen 2 en 2,5 kilometerloop
bullet Overige uitslagen: 2012, 2011, 2010, 2009, 2008, 2007 en 2006
bullet Rangorde van 10-, 15-, 21-, 42- en ULTRA+TRAIL km-tijden vanaf eind 2003 tot heden (tijdens je lidmaatschap)

CLUBKAMPIOENSCHAP 2018 (halve marathon)

De tijden die je hebt gelopen in het clubkampioenschapjaar waarin je in een volgende leeftijdscategorie belandt, gelden in de nieuwe categorie. Het clubkampioenschapjaar loopt van ná de Marathon van Eindhoven t/m de Marathon van Eindhoven in het volgende jaar.
Clubkampioenschap 2018
voorlopig dames  -40jr
Clubkampioenschap 2018
voorlopig heren -40jr
   1  Deborah van Os
            (Hapert, 1:48:30)
   1  Geert Hubert
                (Nuenen, 1:43:21)
   2     2  
   3     3  

Clubkampioenschap 2018
voorlopig dames  40-45jr
Clubkampioenschap 2018
voorlopig heren 40-45jr
   1  Sandy de Groot
            (Egmond, 2:05:00)
   1  Joost van Boxmeer
                (Drunen, 1:26:06)
   2     2  Bart van Loon
                (St. Oedenrode, 1:26:43)
   3     3  Wouter Haarhuis
                (Egmond, 2:12:49)

Clubkampioenschap 2018
voorlopig dames 45-50jr
Clubkampioenschap 2018
voorlopig heren 45-50jr
   1  Elly Heuvelmans
            (Drunen, 2:03:36)
    1  Peter Dansen
                 (Nuenen, 1:39:24)
   2      2  Marc Claassen
                 (Hapert, 1:42:34)
   3      3   Marcel Timmermans
                 (Hapert, 1:48:30)

Clubkampioenschap 2018
voorlopig dames 50-55jr
Clubkampioenschap 2018
voorlopig heren 50-55jr
   1  Jeanny Moonen
            (Valkenswaard, 2:00:57)
    1  Sjakko Sandee
                (St. Oedenrode, 1:25:10)
   2      2  Harold Donkers
                (Nuenen, 1:32:16)
   3      3  Erik van de Leur
                (Valkenswaard, 1:58:43)

Clubkampioenschap 2018
voorlopig dames 55+
Clubkampioenschap 2018
voorlopig heren 55+
   1  Angèle Boleij
            (Drunen, 1:58:16)
    1  Jos Vinders
                (Valkenswaard, 1:39:26)
   2      2  Frank van Beers
                (Valkenswaard, 1:40:59)
   3      3  Willie Oomen
                (Valkenswaard, 2:00:58)

Voor clubkampioenschapsjaar 2018 zijn weer dezelfde halve marathons geselecteerd, maar is er ook een bijgekomen: de Halve van Egmond. Ze zijn, op de nieuwe na, alle in onze regio Eindhoven. De halve marathons waarin je je op het begeerlijke podium kunt manoeuvreren zijn:

Valkenswaard, november
Egmond, januari
Drunen, maart
Hapert, maart (Kempenrun)
Venlo, maart

Tilburg, mei (per clubjaar 2018-2019)
Lieshout, eind april, Oranjeloop
Nuenen, begin juni
St. Oedenrode
, juni (Vaderdagloop)
Soerendonk/Cranendonk,  september
Eindhoven, oktober
In de wedstrijden- en uitslagenlijst zijn deze evenementen gemarkeerd met %%% en/of een afwijkende achtergrondkleur.

Draag svp je clubkleding tijdens de wedstrijden als gebaar naar de kledingsponsors en uiteraard om ons als Loopgroep Blixemsnel te manifesteren. In Eindhoven telt je tijd alleen voor het clubkampioenschap mee als je, zichtbaar, in clubkleding hebt gelopen!!

Nieuw is dat je ook actief clublid bent, zeg maar lid met een clubhart!!!! Misschien overbodig om te zeggen, maar alleen als je zeer regelmatig met je medeclubleden meetraint op één of meerdere wekelijkse clubtrainingen, dan kun je op het uiteindelijke clubkampioenschappodium terecht komen. Een en ander hebben we expliciet besproken tijdens de recente trainersvergadering in november. De essentie van lidmaatschap van Loopgroep Blixemsnel is niet dat je lid bent door de jaarlijkse lidmaatschapsbijdrage te betalen (die is namelijk nul) en maar af en toe op een training te verschijnen, maar dat je (bijna) wekelijks gezellig meedoet met medewijkgenoten/medeclubgenoten aan trainingen.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
CLUBKAMPIOENSCHAP 2017

Clubkampioenen 2017, met Joost en voor de 3e keer op rij Deborah

Clubkampioenschap 2017
dames  -45jr
Clubkampioenschap 2017
heren -45jr
   1  Deborah van Os
            (Hapert, 1:43:37)
   1  Joost van Boxmeer
                (Drunen, 1:23:19)
   2  Sandy de Groot
            (Eindhoven, 1:57:05)
   2  Bart van Loon
                (Eindhoven, 1:26:44)
   3  Claudette van Appeven
            (Eindhoven, 1:58:29)
   3  Ramon Schoonbrood
                (Eindhoven, 1:32:15)

Clubkampioenschap 2017
dames 45-50jr
Clubkampioenschap 2017
heren 45-50jr
   1  Jacqueline Maes
            (Valkenswaard, 1:51:13)
    1  Sjakko Sandee
                 (Drunen, 1:26:02)
   2  Estrella Mena
            (Eindhoven, 2:06:37)
    2  Rachid el Waffaoui
                 (Valkenswaard, 1:29:14)
   3  Natalie Jonkergouw
            (Eindhoven, 2:14:05)
    3  Hans Kapteijns
                 (Valkenswaard, 1:37:26)
 

Clubkampioenschap 2017
dames 50+
Clubkampioenschap 2017
heren 50+
   1  Angèle Boleij
            (Cranendonck, 1:55:20)
     1 Harold Donkers
                 (Drunen, 1:29:02)
   2  Jeanny Moonen
            (Valkenswaard, 2:01:14)
     2 Frank van Beers
                 (Valkenswaard, 1:43:27)
   3  Anja Namink
            (Eindhoven, 2:07:53)
     3 Vincent Vloemans
                 (Eindhoven, 1:45:28)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

CLUBKAMPIOENSCHAP 2016 (halve marathon)

Clubkampioenen 2016, een bijna identieke foto aan die van 2015

Clubkampioenschap 2016
dames  -45jr
Clubkampioenschap 2016
heren -45jr
   1  Deborah van Os
            (Eindhoven, 1:44:07)
   1  Hans Lemmens
               (Drunen, 1:26:26)
   2  Linda Lodewijks
            (Eindhoven, 1:46:56)
   2  Joost van Boxmeer
                (Lieshout, 1:26:34)
   3  Petra van Kampen
            (Eindhoven, 1:58:23)
   3  Bart van Loon
               (Drunen, 1:27:56)

Clubkampioenschap 2016
dames 45-50jr
Clubkampioenschap 2016
heren 45-50jr
   1  Alinda Boskma
            (Drunen, 1:55:27)
    1  Harold Donkers
                 (Eindhoven, 1:26:24)
   2  Miriam Meulenberg
            (Drunen, 2:05:09)
    2  Rachid el Waffaoui
                 (Valkenswaard, 1:27:07)
   3      3  Sjakko Sandee
                 (Drunen, 1:27:43)
 

Clubkampioenschap 2016
dames 50+
Clubkampioenschap 2016
heren 50+
   1  Angèle Boleij
            (Valkenswaard, 1:57:38)
     1 Aarnout Brombacher
                 (Eindhoven, 1:34:21)
   2  Yvonne Aben
            (Eindhoven, 1:59:07)
     2 Frank van Beers
                 (Valkenswaard, 1:34:38)
   3  Jeanny Moonen
            (Eindhoven, 2:00:17)
     3 Vincent Vloemans
                 (Eindhoven, 1:43:23)

 

CLUBKAMPIOENSCHAP 2015 (halve marathon)

Clubkampioenen 2015: Deborah van Os en Harold Donkers, gehuldigd op 12 oktober

Clubkampioenschap 2015
dames  -45jr
Clubkampioenschap 2015
heren -45jr
   1  Deborah van Os
               (Eindhoven, 1:46:48)
   1  Jean-Paul Bierens
                 (Eindhoven, 1:25:31)
   2  Linda Lodewijks
               (Eindhoven, 1:49:16)
   2  Joost van Boxmeer
                 (Hapert, 1:25:42)
   3  Sandy de Groot
               (Drunen, 1:54:54)
   3  Hans Lemmens
                 (Hapert, 1:27:05)

Clubkampioenschap 2015
dames 45-50jr
Clubkampioenschap 2015
heren 45-50jr
   1  Jacqueline Maes
               (Eindhoven, 1:52:33)
    Harold Donkers
                 (Drunen, 1:24:06)
   2  Alinda Boskma
               (Cranendonck, 1:56:31)
    2  Rachid el Waffaoui
                 (Cranendonck, 1:26:05)
   3  Miriam Meulenberg
               (Cranendonck, 2:12:21)
    3  Sjakko Sandee
                 (Best, 1:27:06)
 

Clubkampioenschap 2015
dames 50+
Clubkampioenschap 2015
heren 50+
   1  Angèle Boleij
                 (Eindhoven, 1:58:11)
     1 Frank van Beers
                 (Eindhoven, 1:33:12)
   2  Jeanny Moonen
                 (Sint-Oedenrode, 2:00:25)
     2 Nils Erkamp
                 (Cranendonck, 1:36:19)
   3  Yvon Aben
                 (Eindhoven, 2:02:06)
     3 Aarnout Brombacher
                 (Eindhoven, 1:37:13)

 

Linda Lodewijks en Rachid el Waffaoui zijn op 13 oktober gehuldigd als Clubkampioenen 2014

CLUBKAMPIOENSCHAP 2014 (halve marathon)

Clubkampioenschap 2014
dames  -45jr
Clubkampioenschap 2014
heren -45jr
   1 Linda Lodewijks
             (Eindhoven, 1:51:08)
   1 Rachid el Waffaoui
                 (Hapert, 1:24:48)
   2 Claudette van Appeven
             (Eindhoven, 2:03:11)
   2 Hans Lemmens
                 (Best, 1:27:18)
   3 Petra van Kampen
             (Eindhoven, 2:05:53)
   3 Jean-Paul Bierens
                 (Eindhoven, 1:34:13)
           

Clubkampioenschap 2014
dames 45-50jr
Clubkampioenschap 2014
heren 45-50jr
   1  Ester Verstappen
             (Eindhoven, 1:56:24)
    Sjakko Sandee
                 (Valkenswaard, 1:29:19)
   2  Alinda Boskma
             (Valkenswaard, 1:59:57)
    2  Harold Donkers
                 (Nuenen, 1:29:51
)

   3  Jeanny Moonen
             (Eindhoven, 2:07:21)
    Jacques Groenewoud
                 (Eindhoven, 1:31:31
)

 

Clubkampioenschap 2014
dames 50+

Clubkampioenschap 2014
heren 50+

   1 Yvonne Aben
             (Eindhoven, 1:56:08)
     1 Frank van Beers
                (Eindhoven, 1:35:18)
   2 Yvonne van Bokhoven
             (Eindhoven, 1:56:11)
     2 Dick Schenkelaars
                 (Valkenswaard, 1:39:37)
   3 Ineke Maas-Straatman
             (Eindhoven, 2:01:01)
     3 Aarnout Brombacher
                (Eindhoven, 1:41:12)

CLUBKAMPIOENSCHAP 2013 (halve marathon)

De clubkampioenen 2013: Suzanne Roghair en Harold Donkers

 

Clubkampioenschap 2013
dames  -45jr
Clubkampioenschap 2013
heren -45jr
   1 Suzanne Roghair
                 (Nuenen, 1:43:22)
   1 Hans Lemmens
                 (Best, 1:26:33)
   2 Claudette van Appeven
                (Eindhoven, 1:57:44)
    2 Jean-Paul Bierens
                (Cranendonck, 1:27:36)
   3 Sandy de Groot
                (Eindhoven, 1:58:29)
    3 Rachid el Waffaoui
               (Nuenen, 1:33:13)

                

Clubkampioenschap 2013
dames 45-50jr
Clubkampioenschap 2013
heren 45-50jr
   1 Alinda Lambregts
                 (Eindhoven, 1:55:30)
    Harold Donkers
                 (Drunen, 1:24:42)
   2 Jacqueline Maes
                (Eindhoven, 1:57:16)
    Sjakko Sandee
                 (Valkenswaard, 1:28:24)
   3 Jeanny Moonen
                (Eindhoven, 2:01:32)
    3 Jacques Groenewoud
                 (Hapert, 1:30:45)
 

Clubkampioenschap 2013
dames 50+
Clubkampioenschap 2013
heren 50+
   1 Yvon Aben
              (Eindhoven, 1:49:39)
     1 Frank van Beers
                 (Valkenswaard, 1:28:50)
   2 Ineke Maas
              (Eindhoven, 1:55:48)
     2 Nils Erkamp
               (Best, 1:31:53
)
   3 Angèle Boleij
                 (Eindhoven, 2:01:49)
     3 Aarnout Brombacher
               (Nuenen, 1:33:43
)

CLUBKAMPIOENSCHAP 2012 (halve marathon)

In het midden de clubkampioenen 2012 Josje de Graaf en Jacques Groenewoud

(Clubkampioenen 2011 en eerder)

Clubkampioenschap 2012
dames  -45jr
Clubkampioenschap 2012
heren -45jr
   1 Jolijn Jongenotter
                 (Eindhoven, 1:54:30)
     1 Sjakko Sandee
                 (Eindhoven, 1:28:11)
   2  Madzy Mandigers
                 (Eindhoven, 1:59:05)
     2 Jean-Paul Bierens
                 (Eindhoven, 1:32:45)

   3  Saskia Meijer
                 (Eindhoven, 1:59:51)
     3 Roland Heuvelmans
                 (Eindhoven, 1:33:46)

Clubkampioenschap 2012
dames 45-50jr
Clubkampioenschap 2012
heren 45-50jr
   1 Josje de Graaf
                (Eindhoven, 1:43:23)
     1 Jacques Groenewoud
                 (Eindhoven, 1:27:14)
   2 Monique Adaloudis
                 (Eindhoven, 1:58:27)
     2 Harold Donkers
                 (Goed, Beter, Best-Loop, 1:31:10)
   3 Jacqueline Schulting +
           
Annet Blommaert
                 (Eindhoven, 2:08:13)
     3 Nils Erkamp
                 (Goed, Beter, Best-Loop, 1:32:24)

 

Clubkampioenschap 2012
dames 50+
Clubkampioenschap 2012
heren 50+
   1  Yvon Aben
              (Eindhoven, 1:51:27)
     1 Frank van Beers
                 (Venloop, 1:28:16)
   2 Ineke Maas
              (Eindhoven, 2:05:43)
     2 Aarnout Brombacher
               (Eindhoven, 1:31:09
)
   3      3 Henk Ruiters
               (Eindhoven, 1:35:27)

Clubkampioen 2011 %

MONIQUE SLEEGERS en MARC FRENCKEN zijn de clubkampioenen van 2011. Beiden scoorden hun tijd bij de laatste van de 10 gelegenheden, de Marathon van Eindhoven, in het vereiste clubshirt voor eigen publiek. Monique won de wisselbeker voor de 3e keer op rij en mag hem nu definitief houden.
 

 

UITSLAGEN 2014

Poort naar het Heuvelland Trail, Beek, 5 jan 2014, 15,8km Halve van Egmond, 21km, 12 jan 2014 Marathon van Marakesh, Marokko, 21km, 26 jan 2014 Hivernal Trail, Landgraaf, 9 feb 2014, 18/29,5km
1:21:10 Marco van Hannen 1:25:37 Harold Donkers
1:32:42 Frank van Beers
1:34:04 Sjakko Sandee
1:43:28 Peter Dansen
1:46:01 Clark Becker
1:54:08 Roland Sleegers
2:18:29 Ewoud Kolenbrander
1:02:24 Yvon Aben 10,5km
1:04:41 Frans Roos 10,5km
1:38:21 Kees van Westerop
1:41:39 Henk Ruiters
1:43:19 Eric van Wensen
1:43:47 Mohamed el Haddad
1:44:03 Jeroen Hilgers
1:56:51 René van Os
2:10:55 Gijs van Gent
2:24:14 Elga van Heel
2:24:13 Henri Verbeek
2:26:57 Alinda Boskma, 18km
2:26:57 Rob Pickhard, 18km
2:27:59 Natalie Jonkergouw, 18km
2:28:00 Yvonne Aben, 18km
2:28:11 Ineke Maas, 18km
2:30:46 Jacqueline Schulting, 18km
0:00:00 Paul Schulting, 18km :-(
3:08:40 Dick Schenkelaars
3:08:52 Peter Dansen (78 v.192)
3:09:29 Marcel Timmermans
3:12:04 Milan Babin
3:12:04 Peter Geurts
3:25:31 Vincent Vloemans (131 v.192)
3:27:42 Jos Vinders
3:46:05 René Louwers
Halve Marathon Harderwijk, 9 mrt 2014
1:40:46 Jeroen de Bakker
Karpencross, Eindhoven, 9 mrt 2014
0:34:16 Harold Donkers
0:36:46 Hans Verhoeven
0:44:23 Peter Geurts
0:10:19 Niels Schooltink
Drunense Duinen Loop, 21km, Drunen, 16 mrt 2014 Kempenrun, 21km, Hapert, 16 mrt 2014 Marathon van Rome, 42km, 23 mrt 2014 Goed Beter Best Loop, Best, 21km, 23 mrt 2014
1:37:45 Bart van Loon 1:24:48 Rachid el Waffaoui

3:01:17 Harold Donkers
3:21:17 Sjakko Sandee
3:27:11 Frank van Beers

1:25:34 Rachid el Waffaoui
1:27:18 Hans Lemmens
1:35:43 Jacques Groenwoud
1:37:51 Emiel Filippini
Goed Beter Best Loop, Best, 10km, 23 mrt 2014 Goed Beter Best Loop, Best, 14km, 23 mrt 2014 Crêtes de Spa Trail, Spa, 55km, 29 mrt 2014 Venloop, Venlo, 21km, 30 mrt 2014
0:42:31 Marcel Timmermans
0:43:39 Peter Dansen

1:02:58 Nils Erkamp
1:04:49 René Dekker

7:30:47 Dick Schenkelaars 1:37:57 Marcel Timmermans
1:40:14 Milan Babin
1:41:55 Peter Dansen
1:50:22 Roland Wasser
2:03:13 Frans Roos
2:08:52 Wim van den Broek
Airport Run, Eindhoven, 12,5km (13,2km!) / 5km, 6 apr 2014 Army Urban Run, Eindhoven, 10km, 13 apr 2014 Marathon Rotterdam, 42km, 13 apr 2014 Koning van Spanje Trail, 4 mei 2014, 10/17/34km

0:58:10 Emiel Filippini
0:58:18 Jeroen de Bakker
1:02:38 Henk Ruiters
1:02:59 Peter Maes
1:04:07 Roland Wasser
1:05:17 Eric van Wensen
1:06:06 Mohamed el Haddad
1:07:00 Roland Sleegers
1:09:50 Gijs van Gent
1:11:15 Sandy de Groot
1:12:25 Alinda Boskma
1:12:26 Yvon Aben
1:13:57 Jan Winters
1:15:01 Robert Riedeman
1:16:01 Monique van der Heijden
1:17:15 Arjan van Poppel
1:17:07 Lars van Griensven
1:17:08 Ewoud Kolenbrander
1:18:33 Paul Verstappen
1:20:47 Karin van de Laar
0:25:10 Willem Biermans
0:26:05 Jelle Lambregts
0:26:30 Marco Nagtzaam
0:28:48 Dorinda Kastelijn
0:29:25 Joris van Boven
0:33:57 Hanneke Bergman

1:01:38 René Dekker
1:01:44 Rob Pickhard
1:05:26 Jeroen Binder (of 55min?)
1:07:54 Rob Pickhard
1:08:57 René van Os
3:28:57 Jacques Groenewoud
3:36:35 Roland Heuvelmans
0:46:50 Jeroen de Bakker, 10km
1:09:00 Ineke Maas 10k
1:09:29 Jacqueline Schulting 10k
1:49:51 Patrick van den Heuvel 17k
1:49:52 Milan Babin 17k
3:39:35 Dick Schenkelaars 34k
3:43:10 Peter Dansen 34k
4:11:30 Jos Vinders 34k
Vestingloop, 's Hertogenbosch, 15km, 25 mei 2014 Van Goghloop, Nuenen, 7 juni 2014, 5/10/15km Van Goghloop, Nuenen, 7 juni 2014, 5/10/15km
1:08:14 Emiel Filippini
1:08:45 Jeroen de Bakker
Mohamed el Haddad
0:26:52 Willie Oomen 5km
0:41:00 Jean-Paul Bierens 10km
0:42:30 Sjakko Sandee
0:44:40 Marcel Timmermans
0:49:52 Henk Ruiters
0:51:17 Eric van Wensen
0:53:21 Mohamed el Haddad
0:56:00 Henri Kielenstijn
0:59:59 Bas Verhulsdonk
1:06:41 Yvonne Rooijakkers
1:06:41 Annie Ouborg
1:16:53 Roland Wasser 15km
1:25:13 Paul Zoetmulder
1:29:51 Harold Donkers 21km
1:37:37 Hans Lemmens
1:44:01 Aarnout Brombacher
1:44:32 Jeroen de Bakker
 
Vaderdaglopen, Sint-Oedenrode, 15 juni, 10km Karpenrun, Eindhoven, 27 juni, 10km Festival TRAIL Semois, Herbeumont, België, 5 juli, 28km
0:48:31 Rob Pickhard
1:02:25 Marian Pickhard
1:02:26 Yvon Aben
0:37:56 Harold Donkers, 1e recr.!
0:46:04 Roland Wasser 15km
0:58:37 Jos Rooijakkers
1:02:11 Yvonne Rooijakkers
1:02:11 Annie Ouborg


3:23:29 Milan Babin
3:23:30 Marcel Timmermans
3:30:37 Peter Geurts
3:45:36 Vincent Vloemans
3:46:41 Jos Vinders
TRAIL, Boitheux, België, 6 september, 33km Tilburg Ten Miles, 7 september, 16km Meerhoven24, 13-14 september, 24 uursestafette Meerhoven24, 13-14 september, 5 en 10km
3:46:29 Marcel Timmermans
3:51:51 Milan Babin
4:06:38 Jos Vinders
4:08:58 Dick Schenkelaars
4:09:12 Peter Geurts
1:12:13 Roland Heuvelmans
1:16:20 Jeroen de Bakker
1:20:12 Werner Doens
1:21:01 Roland Wasser
1:23:39 Mohamed el Haddad

172 Ronden, 378,4km, Blixemsnel 1, 1e plaats!

146 Rondes, 321,2km, Blixemsnel 2, 5e plaats! (van de 25)

0:26:47 Jelle Lambregts, 5km
0:46:28 Werner Doens
0:57:41 Ineke Maas
1:02:24 Miriam Meulenberg
1:02:25 Jacqueline Schulting
Dam tot Damloop, 16km (10 mijl) 21 sept 2014 Halve Marathon Cranendonck, 21 sept 2014 Marathon van Eindhoven, 21km, 12 okt 2014 Marathon van Eindhoven, 21km, 12 okt 2014
1:13:00 Emiel Filippini
1:16:23 Jeroen de Bakker
1:29:15 Hans de Jonge
1:31:33 Peer Moonen
1:34:41 Jeanny Moonen
1:27:56 Hans Lemmens
1:26:01 RACHID EL WAFFAOUI
1:29:18 SJAKKO SANDEE
1:29:39 JOOST VAN BOXMEER
1:31:14 HANS LEMMENS
1:31:31 JACQUES GROENEWOUD
1:34:11 NILS ERKAMP
1:34:13 JEAN-PAUL BIERENS
1:34:55 EMIEL FILIPPINI
1:35:18 FRANK v BEERS
1:35:28 MILAN BABIN
1:36:22 CLARK BECKER
1:36:58 DICK SCHENKELAARS
1:39:05 MARCEL TIMMERMANS
1:41:00 PETER DANSEN
1:41:12 AARNOUT BROMBACHER
1:41:39 ERIC VAN WENSEN
1:41:50 VINCENT VLOEMANS
1:42:21 BART VAN LOON
1:42:45 HENK RUITERS
1:44:32 JOS VINDERS
1:44:57 ROB PICKHARD
1:45:17 PETER MAES
1:45:23 JEROEN NIJS
1:45:43 MOHAMED EL HADDAD
1:46:45 JEROEN BRESSER
1:46:58 HANS DIEPSTRATEN
1:48:12 WERNER DOENS
1:48:23 EDWIN KLOMPENHOUWER
1:48:42 SVEN DIEPSTRATEN
1:49:12 WILL MAAS
1:51:06 JOOST HORSTEN
1:51:08 LINDA LODEWIJKS
1:51:31 TWAN VAN DEN BROEK
1:51:54 ERIK VAN ENGELEN
1:52:41 ROLAND WASSER
1:52:42 GIJS VAN GENT
1:52:46 MICHEL BROEKHUIZEN
1:55:26 PETER GEURTS
1:56:08 YVONNE ABEN
1:56:11 YVONNE VAN BOKHOVEN
1:56:24 ESTER VERSTAPPEN
1:57:50 PATRICK VAN DEN HEUVEL
1:58:22 MICHA DE BEER
1:58:27 PEER MOONEN
1:59:27 HANS VERHOEVEN

2:00:21 RENÉ VAN OS
2:00:38 LARS VAN GRIENSVEN
2:00:52 BERT BATTJES
2:00:53 ARJAN VAN POPPEL
2:00:57 MARCO V HANNEN
2:01:01 INEKE MAAS
2:02:07 JEROEN VAN DONGEN
2:02:29 GUUS VAN HUIJGEVOORT
2:02:34 RUTGER KOORNSTRA
2:02:39 JOS ROOIJAKKERS
2:03:11 CLAUDETTE VAN APPEVEN
2:03:25 HARRY BERGHUIS
2:04:32 ANGÈLE BOLEIJ
2:05:34 ROB DIEPSTRATEN
2:05:45 WIM VAN DEN BROEK
2:05:53 PETRA VAN KAMPEN
2:07:21 JEANNY MOONEN
2:09:13 PAUL ZOETMULDER
2:09:24 NATALIE JONKERGOUW
2:12:07 TWAN JONKERGOUW
2:12:24 WILLEM BIERMANS
2:18:29 HANS BOLLER
2:24:33 MARIAN PICKHARD
2:28:52 MIEKE VAN SCHAIK
2:32:17 EWOUD KOLENBRANDER
2:34:27 ANDREAS GAMMEL

0:14:16 2,5KM NIELS SCHOOLTINK
0:15:57 2,5KM MIREILLE SCHOOLTINK
0:18:01 2,5KM SASKIA MEIJER

0:18:35 5KM MARTIJN BOON
0:21:15 5KM JEROEN DE BAKKER
0:23:09 5KM RENÉ DEKKER
0:28:13 5KM ANNIE OUBORG
0:29:43 5KM JELLE LAMBREGTS
0:29:59 5KM ALINDA LAMBREGTS
0:32:57 5KM MIRIAM MEULENBERG
0:33:58 5KM ODETTE DIEPSTRATEN
0:36:17 5KM THEO BERGMAN
0:36:46 5KM HANNEKE BERGMAN

4:10:41 (42km) MARC PEETERS

dnf HANS DE JONGE
dnf ROBERT RIEDEMAN
dnf BART HUBEN
dnf MACHTELD BEKS

Marathon Brabant, Etten-Leur, 21km, 26 okt 2014 Valkenloop, Valkenswaard, 21km, 2 nov 2014 Zevenheuvelenloop, Nijmegen, 15km, 16 nov 2014 Zevenheuvelenloop, Nijmegen, 15km, 16 nov 2014
1:30:13 Joost van Boxmeer

1:27:42 Rachid el Waffaoui
1:30:05 Hans Lemmens
1:30:30 Sjakko Sandee
1:33:32 Emiel Filippini
1:34:51 Jean-Paul Bierens
1:38:42 Marcel Timmermans
1:41:03 Peter Dansen
1:41:05 Henk Ruiters
1:49:57 Hans Kielenstijn
1:52:11 Twan Jonkergouw
2:07:21 Peer Moonen
2:12:09 Jeanny Moonen
2:15:37 Marian Pickhard (haas: Yvon)

1:00:25 Rachid el Waffaoui
1:04:50 Frank van Beers
1:05:39 Emiel Filippini
1:07:18 Kees van Westerop
1:08:09 Peter Dansen
1:08:25 Marcel Timmermans
1:10:15 Jeroen Nijs
1:11:40 Jeroen de Bakker
1:12:48 Patrick van den Heuvel
1:14:10 Paul Bijnen
1:15:31 Roland Wasser
1:15:32 WernerDoens

1:16:02 Eric van Wensen
1:16:02 René van Os
1:16:20 Gijs van Gent
1:18:33 Eric van de Leur
1:18:35 Roland Sleegers
1:20:17 Yvonn Aben
1:21:21 Peer Moonen
1:23:05 Hans de Jonge
1:23:58 Jeanny Moonen
1:25:21 Hans Boller
1:26:47 Hans Verhoeven
1:36:01 Ewoud Kolenbrander

Witven-cross, Veldhoven, 16 nov 2014
0:18:20 Martijn Boon, 4870m
0:20:17 Jean-Paul Bierens, 4870m
't Is (voor) niks-loop, Geldrop, 42,5km, 30 nov 2014 't Is (voor) niks-loop, Geldrop, 30km, 30 nov 2014 't Is (voor) niks-loop, Geldrop, 21km, 30 nov 2014 't Is (voor) niks-loop, Geldrop, 15km, 30 nov 2014
3:58:28 Peter Geurts
4:24:09 Jos Vinders
DNF Marcel Timmermans (33k)
2:15:07 Joost van Boxmeer
2:16:36 Rachid el Waffaoui
3:04:24 Twan Jonkergouw
1:34:52 Frank van Beers 0:58:28 Jean-Paul Bierens
1:05:16 Nils Erkamp
1:10:09 Hans Willems
1:11:09 Gijs van Gent
1:15:19 Willie Oomen
1:18:49 Frank van den Wildenberg
1:22:11 Wim van den Broek
't Is (voor) niks-loop, Geldrop, 10km, 30 nov 2014 TRAIL Olne Spa Olne, Olne, 65km, 30 nov 2014 Mispelhoefloop, Eindhoven (Acht), 8 km, 7 dec 2014 Mispelhoefloop, Eindhoven (Acht), 8 km, 7 dec 2014
0:54:51 Jos Rooijakkers
1:03:17 Yvonne Rooijakkers
1:03:18 Annie Ouborg
9:00:04 Dick Schenkelaars 0:30:16 Jean-Paul Bierens (2e !)
0:31:19 Joost van Boxmeer (6e)
0:31:46 Harold Donkers (10e)
0:31:58 Rachid el Waffaoui (11e)
0:35:29 Clark Becker
0:35:30 Peter Dansen
0:35:37 Henk Ruiters
0:36:21 Marco van Hannen
0:37:00 Eric van Wensen
0:38:05 Gijs van Gent
0:38:56 Peer Moonen
0:39:59 René va Os
0:41:17 Yvonne Aben
0:41:52 Hans de Jonge
0:42:54 Rob Pickhard
0:42:55 Jeanny Moonen

0:43:15 Wim van den Broek
0:43:21 Geert Hubert
0:43:42 Harry-Anton Bloem
0:43:58 Marco Tobben
0:45:59 Miriam Meulenberg
0:46:01 Jos Rooijakkers
0:46:28 Dorinda Kastelijn-Giebelen
0:46:29 Helen van de Moosdijk
0:48:22 Annie Ouborg
0:48:23 Marian Pickhard
0:48:50 Elly Heuvelmans
0:49:13 Mees Vinders
0:49:16 Levi Vinders
0:49:27 Eline Buchrnhornen
0:49:51 Monique Timmermans
0:50:13 Lotte Bogers
0:51:40 Gerrie Kemps
Bruggenloop, Rotterdam, 15 km, 7 dec 2014
1:11:55 Jeroen de Bakker
Sylvesterloop, Heeze, 15 km, 21 dec 2014 SM Loop, TRAIL, 42,75km, 27 dec 2014    
1:03:42 Sjakko Sandee
1:04:40 Emiel Filippini
1:04:51 Frank van Beers
5:19:00 Milan Babin
5:19:30 Peter Geurts
5:23:00 Vincent Vloemans
5:25:00 Jos Vinders
   
       

k

UITSLAGEN 2015

Halve van Egmond, 21km, 11 jan 2015 Hivernal TRAIL, 31,6km, 285hm?, 1 feb 2015 Midwintermarathon, Acht van Apeldoorn, 8km, 1 feb 2015 Limburgs Halfzware TRAIL, ca. 52km, 14 feb 2015
1:29:59 Harold Donkers
1:32:08 Jean-Paul Bierens
1:34:03 Frank van Beers
1:35:37 Sjakko Sandee
1:42:00 Clark Becker
1:43:02 Marcel Timmermans
1:57:56 Linda Lodewijks
1:48:23 Patrick van den Heuvel
1:48:28 Henri Verbeek
2:03:42 Alinda Boskma
2:03:42 Miriam Meulenberg
0:59:09 Peer Moonen 10,5km
1:00:19 Roland Sleegers 10,5km
1:00:31 Marco Tobben 10,5km
1:00:34 Peter Dansen 10,5km
1:03:31 Angèle Boleij 10,5km
1:03:36 Jeanny Moonen 10,5km
1:03:38 Rob Pickhard 10,5km
1:05:25 Claudette van Appeven 10,5km
1:05:27 Yvonne Aben 10,5km
1:06:28 Frank Kuijpers 10,5km
1:07:26 Annie Ouborg 10,5km
1:12:02 Marianne Pickhard 10,5km
1:14:29 Monique Timmermans 10,5km
3:21:19 Milan Babin
3:34:26 Peter Geurts
3:47:29 Peter Dansen
3:58:52 Vincent Vloemans
4:00:48 Jos Vinders
???????? Marco van Hannen 10,5km
???????? Rob Pickhard 10,5km
???????? Alinda Boskma 10,5km
???????? Miriam Meulenberg 10,5km
0:36:39 Jeroen de Bakker 6:48:48 Milan Babin
7:46:31 Dick Schenkelaars
Halve Marathon Barcelona, 21km, 15 feb 2015 Limburgs Halfzware TRAIL, ca. 50km, 7 mrt 2015
1:31:22 Frank van Beers
1:42:40 Eric van Wensen
1:42:40 Mohamed el Haddad
1:42:59 Henri Verbeek
1:48:15 René van Os
6:05:45 Dick Schenkelaars
6:15:15 Peter Geurts
6:31:31 Milan Babin
Drunense Duinenloop, 21km, 15 mrt 2015 Kempenrun, 21km, 15 mrt 2015 Stevensloop, 21km, 15 mrt 2015
1:24:06 Harold Donkers
1:33:55 Bart van Loon
1:49:55 Gijs van Gent
1:52:20 Hans de Jonge
1:52:55 Peer Moonen
1:52:59 Linda Lodewijks
1:54:54 Sandy de Groot
2:00:01 Geert Hubert
2:00:51 Jeanny Moonen
2:00:52 Rob Pickhard
2:00:52 Marco van Hannen
2:07:57 Alinda Boskma
2:07:57 Yvon Aben
1:25:42 Joost van Boxmeer
1:27:05 Hans Lemmens
1:29:00 Rachid el Waffaoui
1:29:14 Roland Heuvelmans
1:29:30 Sjakko Sandee
1:35:32 Jacques Groenewoud
1:39:36 Aarnout Brombacher

2:03:49 Arjan van Poppel
Team TRAIL La Roche, Berismenil, 19km, 800hm, 21 mrt 2015
2:39:02 Rob Pickhard + Inge Hoeymans
Venloop, Venlo, 21km, 22 mrt 2015
1:35:33 Emiel Filippini
1:40:16 Jeroen Nijs
1:40:36 Peter Dansen
1:40:50 Marcel Timmermans
0:59:07 Frank Kuijpers 10km
0:22:07 Jeroen de Bakker 5km
TRAIL Crêtes de Spa, Spa, 57km, 2100hm, 28 mrt 2015 Zandfoort Circuit Run, 5km, 29 mrt 2015 Dommelloop, Eindhoven, 5 / 10km, 2 apr 2015 Airportrun, Eindhoven, 13,4km, 6 apr 2015
7:03:15 Milan Babin
7:19:09 Peter Geurts
7:52:26 Dick Schenkelaars
8:03:38 Vincent Vloemans
8:33:20 Jos Vinders
2:51:06 Jacqueline Schulting 21k
2:51:08 Ineke Maas 21k

0:25:51 Jelle Lambregts
0:25:53 Alinda Boskma
0:11:12 Thijs Lambregts 2,5k
0:04:14 Nienke Lambregts 900m

0:37:30 Joost van Boxmeer
0:39:10 Rachid el Waffaoui
0:40:09 Sjakko Sandee
0:45:06 Marc Claassen
0:47:35 Vincent Vloemans
0:47:48 Geert Hubert
0:50:25 Yvon Aben
0:25:07 Leon Nouwen 5km
0:30:20 Joyce Coppens 5km
0:00:00 Aarnout Brombacher ?

0:56:49 Emiel Filippini
1:01:28 Jeroen Nijs
1:03:09 Roland Wasser
1:03:35 Edwin Klompenhouwer
1:04:00 Eric van Wensen
1:04:22 Mohamed el Haddad
1:04:28 Rob Pickhard
1:08:02 René van Os
1:08:22 Hans de Jonge
1:09:07 Geert Hubert
1:09:27 Hans Verhoeven
1:09:33 Yvon Aben
1:11:30 Peer Moonen
1:11:45 Jeanny Moonen
1:15:20 Robert Riedeman
1:18:03 Arjan van Poppel
1:18:13 Jos Rooijakkers
1:18:58 Willem Biermans
1:26:56 Joris van Boven
1:29:23 Marian Pickhard
Airportrun, Eindhoven, 5km, 6 apr 2015 CAUBERG TRAIL, 28km, 850hm, 11 apr 2015 Marathon van Rotterdam, 42km, 12 apr 2015
0:21:00 Jeroen de Bakker
0:28:54 Annie Ouborg
0:28:54 Yvonne Rooijakkers
0:29:32 Marco Nagtzaam
0:29:33 Kirsten van Duren

3:10:16 Milan Babin
3:20:17 Marcel Timmermans
3:34:46 Vincent Vloemans
3:43:26 Jos Vinders
1:47:08 Marco van Hannen, 18km

3:14:04 Joost van Boxmeer
3:23:42 Harold Donkers
1:08:41 Ingrid Magilsen, 1/4 marathon
Army Urban Run, Eindhoven, 10km, 12 apr 2015 TRAIL de LA REID, 47/27/15,7km, 1500/650/450hm, 18 apr '15 Halve Marathon van Eersel, 18 apr 2015 Oranjeloop, Lieshout, 21km, 26 apr 2015

1:07:02 Rob Pickhard
1:09:36 Hans Diepstraten
1:10:20 Erik van Engelen
1:16:07 Eric van Wensen
1:16:08 Deborah van Os
1:16:13 Martijn Boon
1:16:14 Siward Vloemans
1:16:16 René van Os
1:17:37 Robert Riedeman
1:20:24 Linda Lodewijks
1:22:04 Yvon Aben
1:34:52 Eline Buchrnhornen

5:38:25 Peter Geurts
6:28:45 Peter Dansen, bruto
6:33:54 Vincent Vloemans, bruto
6:34:08 Marcel Timmermans, bruto
6:34:09 Dick Schenkelaars
Peter D, Marcel en Vincent liepen
ca 5:57 over 47km en kwamen samen
binnen na 47km lopen + 10km taxi naar
de finish ivm verdwaald.
3:24:06 Alinda Boskma, 27k
3:24:09 Rob Pickhard, 27k
2:23:47 Miriam Meulenberg, 15,7km
2:23:53 Yvonne Aben, 15,7km
2:24:40 Marian Pickhard, 15,7km

1:26:59 Rachid el Waffaoui
1:28:34 Sjakko Sandee

1:28:11 Rachid el Waffaoui
1:29:36 Jacques Groenewoud

Koning van Spanje TRAIL, Gulpen, 37km, ..hm, 3mei 2015 Stoelloop, Oirschot, 10km, 9 mei 2015
3:41:06 Milan Babin
4:05:22 Peter Dansen
1:12:18 Kirsten van Duren, 9km
0:39:15 Joost van Boxmeer
0:40:34 Sjakko Sandee
0:47:03 Werner Doens
0:52:41 Alinda Boskma
TRAIL La Grimace, Marche-en-Famenne, 17km, 300+hm, 10 mei 2015 Leiden Marathon, 42km, 17 mei 2015
2:19:15 Jacqueline Schulting 3:52:16 Jacques Groenewoud
Goed Beter Best, 21km, 17 mei 2015 Vestingloop, 's Hertogenbosch, 15km, 17 mei 2015 Ekiden Estafettemarathon Eindhoven, 42km, 30 mei 2015 Van Goghloop, Nuenen, 10/15 km, 6 juni 2015
1:26:24 Rachid el Waffaoui
1:27:06 Sjakko Sandee
1:32:02 Hans Kapteijns
1:36:48 Nils Erkamp
1:53:47 Henri Verbeek
1:53:47 Wim van den Broek
01:08:09 Jeroen Nijs 02:50:20 Blixemsnel-team 3e plaats!
Teamleden: Jean-Paul Bierens, Sjakko Sandee, Martijn Boon, Joost van Boxmeer, Roland Heuvelmans, Johan Neerhof

0:46:39 Roland Wasser
0:55:00 Jos Rooijakkers
0:58:15 Marco Nagtzaam
0:58:51 Elly Heuvelmans
1:01:15 Patricia van Meerwijk
1:01:30 Annie Ouborg
1:03:15 Jolanda Quirijns
1:03:19 Joyce Coppens
1:04:21 Yvonne Rooijakkers
1:12:24 Werner Doens 15km
1:14:50 Eric van Wensen 15km
1:14:52 René van Os
1:16:51 Deborah van Os
1:28:39 Robert Riedeman

Van Goghloop, Nuenen, 21km, 6 juni 2015
1:28:27 Rachid el Waffaoui
1:38:31 Aarnout Brombacher
1:38:45 Marc Peeters
1:54:10 Marc Claassen
1:54:17 Geert Hubert
Zugspitz UltraTrail, Grainau, 54,1km, 2500hm, 20 juni 2015 Vaderdaglopen, Sint-Oeden-rode, 10/21km, 21 juni 2015 Trail des Fantômes, La Roche, 75km, 2820hm, 16 aug 2015 Trail des 600 Boitheux, Theux, 11/22/33km, 399/704/1023hm, 5 sept 2015
# Deelnemers: 348 M + 63 V
08:58:43 Milan Babin, no. 186
09:08:35 Jacques Groenewoud, no. 204
09:23:08 Jos Vinders, no. 226
09:23:10 Marcel Timmermans, no. 227
09:23:10 Peter Geurts, no. 228
09:55:58 Peter Dansen, no. 259
10:23:52 Vincent Vloemans, no. 294
0:00:00 Dick Schenkelaars, DNF, 47,5km, zonder 866 hm afdaling
04:36:11 Rob Pickhard, 29,7k, 1425hm, no. 228 van 396M + 164V

0:48:26 Geert Hubert, 10km

11:55:27 Milan Babin

3:28:57 Marcel Timmermans
3:31:57~ Peter Dansen
3:37:23 Rob Pickhard
3:37:51 Peter Geurts
3:50:19 Vincent Vloemans
4:05:56 Dick Schenkelaars
4:06:39 Jos Vinders

3:43:13 Jacqueline Schulting, 22k
3:43:13 Ineke Maas, 22k
Beiden zo'n 3 kwartier gewacht op een verdwaalde
1:24:38 Vera Geurts, 11k

2:00:25 Jeanny Moonen
Tilburg Ten Miles, 16,1km, 6 sept 2015 Halve Marathon Deurne, 21km, 13 sept 2015
1:06:09 Milan Babin
1:13:01 Henk Ruiters
1:13:59 Marc Claassen
1:17:48 Geert Hubert
1:19:20 Roland Wasser
1:20:39 Jeroen de Bakker
1:20:41 Deborah van Os
1:20:47 Henri Verbeek
1:20:48 Mohamed el Haddad
1:44:04 Werner Doens
0:40:37 Harold Donkers 10km
Ronde van Waalre, 10/15km, 12 sept 2015
1:00:09 Rachid el Waffaoui 15km
0:50:08 Edwin Klompenhouwer 10km
Meerhoven24, 12-13 september 2015, 24 uursestafette/5/10/15 Halve van Cranendonck, 21km, 20 sept 2015 Dam tot Damloop, 16km, 20 sept 2015 Trail des Hautes Fagnes, Xhoffraix, 38km, 1220hm, 26 sept 2015
373km, Blixemsnel 1, 1e plaats!

289km, Blixemsnel 2, 8e plaats! (van de 25)

0:22:48 Jeroen de Bakker 5km
0:52:28 Alinda Boskma 10km
1:01:47 Milan Babin 15km

1:26:05 Rachid el Waffaoui
1:34:24 Frank van Beers
1:36:19 Nils Erkamp
1:56:30 Vincent Vloemans
1:56:31 Alinda Boskma, netto 1:56:28
2:12:21 Miriam Meulenberg
1:28:40 Peer Moonen
1:29:50 Hans de Jonge
1:32:17 Jeanny Moonen
4:24:15 Peter Geurts
4:58:13 Jos Vinders
5:07:45 Vincent Vloemans
5:22:09 Dick Schenkelaars
Marathon van Eindhoven, 21km, 11 okt 2015 Marathon van Eindhoven, 21km, 11 okt 2015

Marathon van Eindhoven, 42/10/5km, 11 okt 2015

Bear Trail, 's Gravenvoeren, 57km, 1200hm, 24 okt 2015
1:25:31 JEAN-PAUL BIERENS
1:26:12 RACHID EL WAFFAOUI
1:29:02 MILAN BABIN
1:31:31 BART VAN LOON
1:33:12 FRANK v BEERS
1:33:39 HANS KAPTEIJNS
1:37:13 AARNOUT BROMBACHER
1:38:04 NILS ERKAMP
1:38:15 MARC CLAASSEN
1:40:17 ERIC VAN WENSEN
1:43:22 MARC PEETERS
1:44:11 JEROEN NIJS
1:44:17 HANS DIEPSTRATEN
1:45:27 CLARK BECKER
1:46:48 DEBORAH VAN OS
1:47:34 ROLAND WASSER
1:47:57 PAUL BIJNEN
1:48:44 GIJS VAN GENT
1:48:59 TWAN VAN DEN BROEK
1:49:16 LINDA LODEWIJKS
1:49:22 JEROEN HILGERS
1:51:49 WILLEM HEIJMANS
1:51:56 ROLAND SLEEGERS
1:52:06 PEER MOONEN
1:52:33 JACQUELINE MAES
1:52:34 PETER MAES
1:52:41 JOOST HORSTEN
1:53:00 HANS DE JONGE
1:53:49 ERIK VAN ENGELEN
1:54:15 RENÉ VAN OS
1:55:10 PETER GEURTS
1:55:29 JOS ROOIJAKKERS
1:55:51 JOSJE DE GRAAF
1:56:25 JEROEN VAN DONGEN
1:57:25 WILFRED BOSCH
1:58:11 ANGÈLE BOLEIJ
1:58:48 WOUTER NIEUWEBOER
1:59:27 ARJAN VAN POPPEL
1:59:28 JACQUES GROENEWOUD
1:59:33 TWAN JONKERGOUW
1:59:44 HANS KIELENSTIJN

2:01:56 ERIC VERHAGEN
2:02:06 YVONNE ABEN
2:02:17 MICHA DE BEER
2:04:01 CLAUDETTE VAN APPEVEN
2:04:10 ROB DIEPSTRATEN
2:05:53 DILPREET BUXI
2:06:50 BAS VERHULSDONK
2:08:58 JEANNY MOONEN
2:12:21 RONALD STOLK
2:12:43 NICOLE VAN DEN HEIJKANT
2:13:25 ANTOON VELDKAMP
2:15:31 PATRICIA VAN MEERWIJK
2:15:32 ANNIE OUBORG
2:21:55 JORIS VAN BOVEN
2:26:04 WERNER DOENS
2:39:48 MACHTELD BEKS
2:39:49 MIEKE VAN SCHAIK
2:45:53 ANDREAS GAMMEL
DNF MARCO NAGTZAAM
DNF GEERT HUBERT

3:01:46 (42km) JOOST VAN BOXMEER
3:06:42(42km) HANS LEMMENS
3:15:55 (42km) SJAKKO SANDEE
3:49:00 (42km) MARCEL TIMMERMANS
3:52:07 (42km) PETER DANSEN
3:55:52 (42km) ERIK VD LEUR
3:58:17 (42km) HENRI VERBEEK
3:59:47 (42km) DICK SCHENKELAARS
4:00:29 (42km) WIM VAN DEN BROEK

0:29:43 (5km) JELLE LAMBREGTS
0:30:11 (5km) ROBERT RIEDEMAN
0:30:51 (5km) SASKIA MEIJER
0:31:46 (5km) KARIN SPAAN
0:33:15 (5km) MARK SCHUWER
0:33:56 (5km) SANDY DE GROOT
0:35:19 (5km) PAUL VERSTAPPEN
0:35:57 (5km) BART HUBEN
0:36:05 (5km) PAUL ZOETMULDER
0:38:54 (5km) NATALIE JONKERGOUW
0:34:45 (10km) MARTIJN BOON (2e overall !)
0:47:08 (10km) HENRI KIELENSTIJN
0:49:30 (10km) ESTER MORENO
0:54:25 (10km) WILLEM BIERMANS
0:55:41 (10km) ELLY HEUVELMANS
0:59:12 (10km) FRANK KUIJPERS
0:59:16 (10km) JO VAN DER VELDEN
1:00:08 (10km) ALINDA LAMBREGTS
1:00:10 (10km) MARIAN PICKHARD
1:00:17 (10km) YVONNE ROOIJAKKERS
1:01:48 (10km) ANNIE VAN ESCH
1:01:54 (10km) ANNELIES TENNIGLO
1:07:45 (10km) HENK BEKKER
1:11:27 (10km) JOHAN GEURTS

6:06:36 Milan Babin
6:30:42 Peter Geurts
7:13:58 Jos Vinders
7:47:38 Dick Schenkelaars

Vikingoutdoor Trail, Dieren, ??km, 29 okt 2015
?:??:?? Rob Pickhard
?:??:?? Alinda Boskma
?:??:?? Miriam Meulenberg
Valkenloop, Valkenswaard, 21km, 1 nov 2015 Krollenloop, Veghel, 5/10km, 8 nov 2015
1:27:07 Rachid el Waffaoui
1:34:38 Frank van Beers
1:40:58 Peter Dansen
1:41:32 Clark Becker
1:48:18 Werner Doens
1:34:38 Frank van Beers
1:55:28 Eric Verhagen
1:56:13 Geert Hubert
1:57:38 Angèle Boleij
2:09:24 Nicole van den Heijkant
0:39:15 Joost van Boxmeer
0:46:47 Rob Pickhard
0:56:13 Yvon Aben
0:56:13 Alinda Boskma
0:56:13 Miriam Meulenberg
1:00:51 Yvonne Rooijakkers
1:00:51 Annie Ouborg
0:23:34 Jeroen de Bakker 5km
0:27:12 Ineke Maas 5km
0:29:16 Marian Pickhard 5km
0:29:55 Jacqueline Schulting 5km
Zevenheuvelenloop, Nijmegen, 15km, 15 nov 2015 Zevenheuvelenloop, Nijmegen, 15km, 15 nov 2015 't Is (voor) niks-loop, Geldrop, 42/30km, 29 nov 2015 't Is (voor) niks-loop, Geldrop, 21/15/10km, 29 nov 2015
1:00:57 Rachid el Waffaoui
1:06:05 Frank van Beers
1:10:26 Marc Claassen
1:12:01 Eric van Wensen
1:12:38 Mohamed el Haddad
1:13:17 Erik van de Leur
1:13:52 Rob Pickhard
1:14:32 Geert Hubert
1:14:49 Roland Wasser
1:15:31 René van Os
1:16:27 Linda Lodewijks
1:16:56 Peer Moonen
1:17:52 Werner Doens
1:18:22 Gijs van Gent
1:18:48 Paul Bijnen
1:20:24 Jeroen de Bakker
1:20:36 Jos Rooijakkers
1:20:40 Hans de Jonge
1:24:08 Antoon Veldkamp
1:24:36 Jeanny Moonen
1:25:36 Yvon Aben
1:26:15 Willem Biermans
1:27:20 Arjan van Poppel
1:33:50 Marian Pickhard

4:17:44 Vincent Vloemans 42,2km
4:20:53 Jos Vinders 42,2km

2:17:06 Rachid el Waffaoui
2:33:30 Frank van Beers
2:28:55 Sjakko Sandee
2:40:27 Peter Dansen
2:44:01 Clark Becker
2:46:30 Marcel Timmermans
2:48:20 Rob Pickhard
2:48:30 Roland Heuvelmans
2:59:15 Wim van den Broek

1:40:45 Marc Claassen 21k
1:46:20 Nils Erkamp 21k
1:51:17 Geert Hubert 21k
1:58:46 Twan Jonkergouw 21k

1:17:37 Gijs van Gent 15k
1:30:17 Marian Pickhard 15k
1:30:53 Miriam Meulenberg 15k
1:30:54 Alinda Boskma 15k

0:53:41 Jos Rooijakkers 10k
1:03:40 Annie Ouborg 10k
1:05:23 Jannie van Barneveld-Dirks 10k
1:05:53 Andreas Gammel 10k
1:06:39 Judith van Praagh 10k
1:07:40 Yvonne Rooijakkers 10k

Warandeloop, Tiburg, 10km, 22 nov 2015
0:53:49 Carl Stoepker
Mispelhoefloop, Acht van Acht, 4/8km, 6 dec 2015 Houffatrail, Houffalize,25km, 800hm, 6 dec 2015 Ameland Adventure Run, 10km, 12 dec 2015 Stuwwaltrail, Doorwerth, 13,2 / 20,3km 325hm, 13 dec 2015
0:30:58 Jean-Paul Bierens
0:35:55 Peter Dansen
0:36:33 Clark Becker
0:37:58 Joost van Boxmeer
0:42:34 Wim van den Broek
0:43:19 Yvon Aben
0:43:32 Miriam Meulenberg
0:46:02 Marco Tobben
0:49:32 Nicole Wolf
0:51:20 Esther Linssen
0:18:12? Jeroen de Bakker 4k
0:23:30 Nancy Loomans 4k
3:28:52 Ineke Maas 00:57:00 Claudette van Appeven 2:33:07 Rob Pickhard
2:33:07 Alinda Boskma
1:55:24 Miriam Meulenberg ??km
1:59:53 Yvon Aben 13,2km
1:59:54 Marian Pickhard 13,2km
Bruggenloop, Rotterdam, 15km, 13 dec 2015    
1:17:56 Sandy de Groot
1:36:12 Ronald Stolk
   
       
       
       
       
       

 

UITSLAGEN 2016

SM-Loop, TRAIL, Meerssen, 56km, 2 jan 2016 Halve van Egmond, 21km, 10 jan 2016 Halve van Egmond, 10,5km, 10 jan 2016 Hivernal TRAIL, Landgraaf, 30/19km (284/227hm), 31 jan 2016
7:39:00 Milan Babin
7:39:00 Jos Vinders
7:39:00 Marcel Timmermans
7:39:00 Vincent Vloemans
7:09:00 Dick Schenkelaars 51km

1:38:48 Sjakko Sandee
1:44:44 Joost van Boxmeer
1:48:05 Peter Dansen
1:50:36 Marc Claassen
1:53:17 Geert Hubert
1:55:00 Frank van Beers
1:59:04 Linda Lodewijks
2:01:58 Willem Heijmans
2:01:58 Peer Moonen
2:05:08 Roland Sleegers
2:05:18 Rob Pickhard
2:05:32 Sandy de Groot
2:07:15 Alinda Boskma
2:13:30 Jos Rooijakkers
2:20:09 Jeanny Moonen

1:04:55 Claudette van Appeven
1:08:08 Yvonne Aben
1:08:08 Marianne Pickhard
1:09:39 Patricia van Meerwijk
1:12:20 Frank Kuijpers
1:13:26 Annie Ouborg
1:13:26 Yvonne Rooijakkers

3:02:21 Milan Babin
3:06:17 Marcel Timmermans
3:25:48 Jos Vinders
3:34:11 Rob Pickhard

2:26:34 Miriam Meulenberg 19km

Limburgs Halfzware, TRAIL, 53,5km (1300hm), 13 feb 2016 BlixemCrosch, Eindhoven, 3km/7,5km, 21 feb 2016 Smokkelaars TRAIL, Goirle, 25,8km, 28 feb 2016 TRAIL de L'Ourthe, Sprimont, 36/20,7km (993/550hm), 5 mrt 2016
6:51:40 Jos Vinders (9e van 50 deeln.)
7:18:54 Vincent Vloemans (23e)
7:26:11 Dick Schenkelaars (25e)
Heren 1e Jean-Paul Bierens 35:27
Heren 2e Marcel Timmermans
Heren 3e Hans Lemmens
Dames 1e Susanne Jacobs
Dames 2e Ineke Maas
Dames 3e Miriam Meulenberg/Yvon A
Jongens 1e Ilan Kapteijns
Jongens 2e Guus Dansen
Jongens 3e Joshua van Boxmeer
Meisjes 1e Brit Bierens
Meisjes 2e Yma Kapteijns
Meisjes 3e Nienke Lambregts
3:05:00 Miriam Meulenberg
3:05:00 Alinda Boskma

4:45:33 Johan Neerhof (95 van 126)
4:59:05 Roland Heuvelmans
4:59:14 Aarnout Brombacher
2:48:05 Vincent Vloemans (182 van 260)
2:48:05 Miriam Meulenberg
2:48:05 Alinda Boskma
3:09:37 Jacqueline Schulting
3:09:39 Ineke Maas

DES Halve Marathon, Eersel, 10,5km, 5 mrt 2016 Malta Marathon, 21km, 28 feb 2016 Limburgs Halfzware, TRAIL, 48km (1000hm?), 19 mrt 2016
0:59:35 Willem Biermans
036:24 Conny van Gulik 5km
1:43:56 Mohamed el Haddad
1:43:56 Eric van Wensen
5:50:00 Jos Vinders
Drunense Duinen Loop, 21km, 20 mrt 2016 Drunense Duinen Loop, 10/4,5km, 20 mrt 2016 Venloop, Venlo, 21km, 20 mrt 2016 Dommelloop, Eindhoven, 5/10km, 31 mrt 2016
1:26:26 Hans Lemmens
1:27:43 Sjakko Sandee
1:27:56 Bart van Loon
1:36:03 Marc Claassen
1:55:27 Alinda Boskma
1:59:02 Sandy de Groot
2:05:09 Miriam Meulenberg

0:47:32 Geert Hubert 10km
0:33:52 Conny van Gulik 4,5km
1:38:27 Frank van Beers
1:47:52 Roland Wasser
0:39:36 Sjakko Sandee 10km
0:23:55 Werner Doens 5km
0:24:02 Theo Rutjes 5km
Cauberg TRAIL, Valkenburg, 29km (594hm), 2 apr 2016 Eindhoven Airport Run, 13,4km, 3 apr 2016 Eindhoven Airport Run, 5km, 3 apr 2016 Marathon van Rotterdam, 42km, 10 apr 2016
3:04:42 Marcel Timmermans (86e v 280)
3:06:34 Jos Vinders
3:10:38 Peter Dansen
3:18:47 Vincent Vloemans (140e v 280)
3:20:59 Rob Pickhard
4:25:55 Miriam Meulenberg
4:25:56 Alinda Boskma
1:00:01 Marc Claassen
1:03:43 Roland Wasser
1:07:35 Clark Becker
1:10:11 Linda Lodewijks
1:10:21 Sandy de Groot
1:12:00 Peer Moonen
1:13:25 Angèle Boleij
1:14:40 Hans de Jonge
1:15:49 Petra van Kampen
1:16:05 Saskia Meijer
1:17:33 Jeanny Moonen
1:17:46 Claudette van Appeven
1:18:07 Jos Rooijakkers
1:18:08 Arjan van Poppel
1:19:35 Annet Blommaert
1:22:41 Lita Leysner
1:22:42 Annie Ouborg
1:26:01 Werner Doens
1:26:49 Nicole Willems
1:27:22 Yvonne Rooijakkers
1:27:27 Joris van Boven
0:23:43 Jeroen de Bakker
0:32:03 Peter Dansen
0:32:05 Marco Nagtzaam
0:32:06 Guus Dansen
0:32:56 Kirsten van Duren
0:34:25 Conny van Gulik
4:02:34 Rob Pickhard
4:12:06 Marc Peeters
Army Urban Run, Oirschot, 10km, 10 apr 2016 Koning van Spanje TRAIL, Gulpen, 37km (1000hm), 24 apr 2016 Koning van Spanje TRAIL, Gulpen, 11/22/26km, 23/24 apr 2016
1:24:13 Wesley Snoeren
1:29:34 Werner Doens
1:30:44 Robert Riedeman
1:33:21 Eric van Wensen
1:33:22 Deborah van Os
4:01:48 Jos Vinders (129e van 338)
4:15:30 Peter Dansen (180e)
4:16:27 Marcel Timmermans
4:18:17 Peter Geurts
4:23:15 Roland Heuvelmans (216e)
4:33:35 Vincent Vloemans (256e)
4:40:55 Alinda Boskma (283e)
4:40:55 Rob Pickhard

3:20:09 Miriam Meulenberg 26k
2:24:31 Clark Becker 22k
1:33:14 Kirsten van Duren 11k
1:33:14 Marco Nagtzaam 11k

Oranjeloop, Lieshout, 21km, 25 apr 2016 City Run, Gemert,10km, 16 mei 2016 TRAIL des Trappistes, Florenville, 100/56km (2465/1420hm), 21 mei 2016 TRAIL des Trappistes, Florenville, 40/28km (1010/670hm),
21 mei 2016
1:26:34 Joost van Boxmeer
1:29:06 Sjakko Sandee
1:40:28 Johan Neerhof
0:42:57 Marc Claassen 13:48:47 Jos Vinders 100k, 67 v 140
06:49:33 Peter Geurts 56k, 125 v 306
06:59:15 Peter Dansen 56k, 143 v 306
07:14:00 Marcel Timmermans, 173v306
07:24:46 Vincent Vloemans, 191 v 306
08:22:58 Dick Schenkelaars, 268 v 306
4:21:29 Rob Pickhard, 40k, 82 v 322
3:27:14 Marco van Hannen 28k,323 v 521
4:13:05 Alinda Boskma, 28k, 494 v 521
4:13:06 Yvonne Aben, 28k, 495 v 521
4:13:06 Miriam Meulenberg, 28k, 496
Stoelloop, Oirschot,10km, 21 mei 2016
0:40:35 Sjakko Sandee
Mariekenloop, Nijmegen,10km, 22 mei 2016 5 Mijl van Tilburg,8km, 22 mei 2016 Stuwwal TRAIL, Oosterbeek, 10k, 28 mei 2016 Vestingloop, Den Bosch,10/15km, 29 mei 2016
0:59:43 Saskia Bootsman
1:03:36 Minouche van Rumste
1:05:28 Yvonne Rooijakkers
0:34:24 Marc Claassen
0:38:12 Geert Hubert
1:35:49 Marco Nagtzaam
1:35:49 Kirsten van Duren
0:53:42 Matthijs Verberkmoes 10k
1:30:18 Hans de Jonge
1:31:14 Marian Pickhard
1:31:15 Yvon Aben

Van Goghloop, Nuenen,5/15/21km, 4 juni 2016

Van Goghloop, Nuenen,10km, 4 juni 2016 Leudal TRAILrun, Heythuysen, 20k, 5 juni 2016 Ladiesrun, Eindhoven,5/7,5km, 5 juni 2016

0:24:50 Matthijs Verberkmoes 5km
0:29:18 Marie-Louise Hessels
0:29:58 Myrte Weterings
0:31:14 Paul Zoetmulder ??
1:25:57 Gijs van Gent 15km
1:37:22 Freke Neerhof
1:37:22 Elly Heuvelmans

0:41:16 Sjakko Sandee
0:45:23 Marc Claassen
0:50:59 Vincent Vloemans
0:51:01 Geert Hubert
0:56:08 Yvonne Aben
0:58:47 Jos Rooijakkers
1:00:20 Anja Namink
1:01:15 Marian Pickhard
1:03:07 Lita Leysner
1:03:08 Annie Ouborg
1:06:59 Yvonne Rooijakkers
1:11:28 Henk Bekker
2:35:46 Jacqueline Schulting
2:35:46 Ineke Maas
0:29:40 Marian Pickhard
0:32:45 Caroline Horikx 5km
0:51:37 Bregje Gommers 7,5km
0:51:37 Marloes in 't Veld
1:00:03 Conny van Gulik
1:44:20 Aarnout Brombacher 21km
Scenic TRAIL, Lugano, 54km (3900hm), 11 juni 2016 Vaderdaglopen, Sint-Oedenrode,21/10km, 19 juni 2016 Jeroen Boschloop, Den Bosch, 5km, 21 juni 2016 Seiser Alm Halbmarathon, Alpe di Siusi, 21km (601hm), 3 juli 2016
10:10:17 Jos Vinders 170 v 312 starters
10:21:42"Milan Babin 183 v 270 finishers
11:43:34 Marcel Timmermans 243 v ,,
11:52:38 Rob Pickhard 245 v ,, ,,
12:50:47 Vincent Vloemans 260 v ,, ,,
12:58:47 Dick Schenkelaars 262 v ,, ,,
DNF Peter Dansen(40km; knie), 42 uitv
DNS Peter Geurts(gebroken arm)
info: 96 v 270 finishers > 45 jaar. Plek in leeftijdscat: 43,110,68,69,76,78
"= exclusief 5min startmatboete!
1:35:43 Frank van Beers
1:53:14 Geert Hubert
0:27:56 Marie-Louise Hessels 2:09:27 Aarnout Brombacher
0:41:20 Bart van Loon 10km
TRAIL des Fantomes, Houffalize, 12km (510hm), 13 aug 2016 Veldhoven 10 Miles, 27 augustus 2016, 5miles (8,2km) Tilburg Ten Miles, 4 september 2016, 16,1km
2:29:26 Jacqueline Schulting 1:07:59 Conny van Gulik

1:14:04 Rob Rutjes
1:19:02 Geert Hubert
1:22:57 Theo Rutjes
1:35:59 Carl Stoepker

Meerhoven24, 10-11 september 2016, 24 uursestafette/5/10/15 Dam tot Damloop, Amsterdam, 18 september 2016, 10mijl/16km Sint Pietersbear TRAIL, Maastricht, 19km (500hm),18 september 2016. Ekoplazaloop, Uden, 10km, 18 sept 2016
380km, Blixemsnel 1, 2e plaats!

1:15:05 Marc Claassen
1:20:58 Geert Hubert
2:29:51 Miriam Meulenberg
2:29:51 Alinda Boskma
1:18:29 Conny van Gulik
Halve van Cranendonck, 21km, 18 sept 2016 TRAIL des Hautes Fagnes 2016, Xhoffraix, 17,8/38,6km (315/890hm), 24 september Texel Halve Marathon, 10/21km, 25 sept 2016  
1:29:48 Harold Donkers
1:39:28 Frank van Beers
1:40:09 Nils Erkamp
4:35:42 Marc Claassen 213e v 444
4:39:26 Peter Geurts
4:51:49 Jos Vinders
5:12:20 Roland Heuvelmans
5:22:08 Vincent Vloemans 364e v 444)
. DNF. .Marcel Timmermans op 30k
2:29:07 Alinda Boskma 17k 777e v 830
2:29:08 Miriam Meulenberg
2:29:10 Elly Heuvelmans
0:58:16 Robert Riedeman
1:03:42 Gijs van Gent
 
Marathon van Eindhoven, 21km, 9 okt 2016 Marathon van Eindhoven, 21/10/4,5km, 9 okt 2016 Marathon van Amsterdam, 42km, 16 okt 2016 Devils Trail, Drunen, 22km (wrkl 23,6km?), 16 okt
1:26:24 HAROLD DONKERS
1:27:14 JOOST VAN BOXMEER
1:27:24 HANS LEMMENS
1:27:36 RACHID EL WAFFAOUI
1:29:14 MILAN BABIN
1:34:21 AARNOUT BROMBACHER
1:38:59 MARC CLAASSEN
1:40:45 FRANK v BEERS
1:43:23 VINCENT VLOEMANS
1:43:24 JOHAN NEERHOF
1:43:42 JOS VINDERS
1:44:06 CLARK BECKER
1:44:07 ERIC VAN WENSEN
1:44:07 DEBORAH VAN OS
1:46:36 THEO RUTJES
1:46:55 JEAN-PAUL BIERENS
1:46:56 HANS KAPTEIJNS
1:46:56 LINDA LODEWIJKS
1:46:56 MARCEL TIMMERMANS
1:47:24 GEERT HUBERT
1:47:33 HANS DIEPSTRATEN
1:48:10 RENÉ VAN OS
1:48:47 JEROEN BRESSER
1:48:59 ROLAND SLEEGERS
1:49:12 RÉNE LOUWERS
1:49:15 JOOST HORSTEN
1:49:17 JACQUES GROENEWOUD
1:49:44 MARK SCHUWER
1:51:33 PEER MOONEN
1:54:24 PETER GEURTS
1:55:25 JORRIT SCHIKS
1:55:49 JOS ROOIJAKKERS
1:55:49 MATTHIJS VERBERKMOES
1:56:37 WILL MAAS
1:57:19 WILFRED BOSCH
1:57:28 WILLEM HEIJMANS
1:57:42 JEROEN VAN DONGEN
1:57:49 ETIENNE HOUBEN
1:58:00 ANGÈLE BOLEIJ
1:58:23 PETRA VAN KAMPEN
1:58:34 ROB DIEPSTRATEN
1:58:52 ODED RAZ
1:58:59 CLAUDETTE VAN APPEVEN

1:59:00 ERIK VAN ENGELEN
1:59:07 YVONNE ABEN
2:00:17 JEANNY MOONEN
2:04:23 CARL STOEPKER
2:06:25 HELEN VAN DE MOOSDIJK
2:11:47 ARJAN VAN POPPEL
2:17:28 TWAN JONKERGOUW
2:17:28 NATALIE JONKERGOUW
DNF JACQUELINE MAES

0:27:43 (4,5km) RIANNE PETERS
0:29:08 (4,5km) WENDY VAN DE KRUIS
0:29:15 (4,5km) MARCO NAGTZAAM
0:32:12 (4,5km) PATRICIA VAN MEERWIJK
0:34:06 (4,5km) ESTER MORENO
0:35:18 (4,5km) TINY RUTJES
0:35:52 (4,5km) MARLOES IN 'T VELD

0:39:57 (10km) ROB RUTJES
0:46:08 (10km) ROLAND WASSER
0:48:14 (10km) HENRI KIELENSTIJN
0:53:18 (10km) WILLIE OOMEN
0:55:04 (10km) ALINDA LAMBREGTS
0:55:05 (10km) MIRIAM MEULENBERG
0:56:09 (10km) ELLY HEUVELMANS
0:56:24 (10km) HANS DE JONGE
1:08:00 (estaf) ANDREAS GAMMEL
1:01:37 (10km) JORIS VAN BOVEN
1:05:16 (10km) YVONNE ROOIJAKKERS
1:05:59 (10km) HENK BEKKER
1:11:25 (10km) CONNY VAN GULIK

3:47:18 (42km) ERIK VD LEUR
3:58:53 (42km) WERNER DOENS

ESTAFETTE ROLAND HEUVELMANS

3:16:20 Rachid el Waffaoui

2:28:54 Rob Pickhard
2:44:08 Marco van Hannen
3:04:25 Alinda Boskma
DNF Miriam Meulenberg

 

Duinen-TRAIL 2016, Schoorl, 37km (750hm), 30 oktober
4:47:38 Rob Pickhard
4:47:48 Alinda Boskma
Krollenloop, Veghel, 5/10km/10EM, 6 nov 2016

0:28:53 Marian Pickhard 5k
0:28:53 Alinda Boskma 5k
0:47:29 Rob Pickhard 10k
0:55:02 Yvon Aben 10k
0:55:03 Miriam Meulenberg 10k
1:26:08 Etienne Houben 16k
1:26:16 Erik van 't Hof 16k

Valkenloop, Valkenswaard, 21km,6 nov 2016 Zevenheuvelenloop, Nijmegen, 15km, 20 nov 2016 Trail Olne-Spa-Olne, Olne, 70km, 2252hm, 27 nov 2016 't Is (voor) niks-loop, Geldrop, 10/30km, 27 nov 2016

1:24:22 Joost van Boxmeer
1:29:14 Rachid el Waffaoui
1:36:27 Jean-Paul Bierens
1:37:26 Hans Kapteijns
1:39:15 Marc Claassen
1:43:17 Marcel Timmermans
1:43:27 Frank van Beers
1:50:00 Jos Vinders
1:51:13 Jacqueline Maes
1:51:13 Vincent Vloemans
1:54:20 Clark Becker
1:59:50 Eric Verhagen
1:59:51 Erik van de Leur
2:00:04 Angèle Boleij
2:01:13 Peter Dansen
2:01:14 Jeanny Moonen
2:01:14 Linda Lodewijks

0:59:18 Joost van Boxmeer
1:02:32 Milan Babin
1:08:55 Marc Claassen
1:12:35 René van Os
1:12:35 Eric van Wensen
1:13:16 Werner Doens
1:15:53 Mohamed al Haddad
1:16:21 Rob Pickhard
1:16:51 Roland Sleegers
1:23:40 Angèle Boleij
1:25:54 Yvonne Aben
1:26:20 Henri Verbeek
1:29:57 Hans de Jonge
1:31:00 Margareth Bressers
1:34:52 Arjan van Poppel
1:42:02 Elga van Heel
10:15:03 Milan Babin
10:15:08 Vincent Vloemans (360 v 430)

2:21:52 Sjakko Sandee 30km
2:21:56 Rachid el Waffaoui
2:30:59 Marc Claassen
2:31:27 Peter Dansen
2:35:03 Peter Geurts
3:17:39 Twan Jonkergouw

Mispelhoefloop, Acht, 8km, 4 dec 2016 1:42:22 Nils Erkamp 21km
1:51:15 Geert Hubert
0:29:01 Joost van Boxmeer
0:30:56 Jean-Paul Bierens
0:35:02 Peter Dansen
0:35:05 Clark Becker
0:36:31 Etienne Houben
0:42:20 Miriam Meulenberg
0:43:58 Yvonne Aben
043:59 Nancy Loomans
0:53:34 Frank van den Wildenberg 10k
0:55:05 Willie Oomen
0:58:16 Wim van den Broek
0:58:17 Willem Biermans
1:05:28 Yvonne Rooijakkers
1:05:28 Annie Ouborg
Stuwwaltrail , Doorwerth, 13,6/20km+500hm, 10 dec 2016 Bruggenloop, Rotterdam,15km, 11 dec 2016 Trail des Gueules Noires, Blegny, 53km+2000hm, 17 dec 2016 Messcherbergloop, 15,6km, 18 dec 2016
1:56:02 Marco Nagtzaam 13,6km
1:56:03 Kirsten van Duren
1:44:14 Milan Babin
1:58:42 Peter Dansen 21,2km
2:01:13 Jean-Paul Bierens
2:02:14 Marcel Timmermans
2:02:42 Marc Claassen
2:07:08 Geert Hubert
2:07:14 Rob Pickhard
2:32:57 Jos Vinders
1:21:47 Sandy de Groot
1:23:51 Rob Pickhard
1:31:26 Miriam Meulenberg
1:31:26 Yvonne Aben
1:32:27 Alinda Boskma
1:32:27 Marian Pickhard
7:32:38 Marc Claassen 119e v.191
8:14:52 Jos Vinders 156e
8:16:10 Dick Schenkelaars 161e
8:25:03 Vincent Vloemans 164e
0:00:00 Peter Geurts DNF (42km)
1:28:29 Marco van Hannen
       

 

UITSLAGEN 2017

Halve van Egmond, 21km, 8 jan 2017 Trail Le Trèfle à 4 Feuilles, Olne, 42km+1000hm, 22 jan 2017 Gran Canaria Maráton, 21km, 22 jan 2017 Joe Mann Bosloop, 29 jan 2017, 8340m
1:29:06 Joost van Boxmeer
1:32:18 Sjakko Sandee
1:33:42 Bart van Loon
1:39:37 Jean-Paul Bierens
1:39:40 Hans Kapteijns
1:40:50 Marc Claassen
1:42:27 Peter Dansen
1:47:12 Rob Pickhard
1:50:09 Clark Becker
1:50:43 Geert Hubert
1:53:05 Roland Sleegers
1:58:06 Peer Moonen
1:03:13 Yvonne Aben 10,5km
1:06:59 Monique Sleegers 10,5km
2:34:23 Dick Schenkelaars 23km
3:05:23 Milan Babin 33km
3:16:38 Marc Claassen 33km
3:25:51 Rob Pickhard 33km
4:03:56 Roland Heuvelmans 33km
4:54:27 Peter Geurts 42km
5:05:01 Jos Vinders 42km
5:30:03 Vincent Vloemans 42km
5:30:21 Geert Hubert 42km
1:43:25 Eric van Wensen
1:43:26 Mohamed el Haddad
1:43:26 Frank van Beers
1:52:38 René van Os
2:24:30 Henri Verbeek
2:24:31 Elga van Heel

0:38:48 Miriam Meulenberg 5880m?
0:41:57 Robert Janssens
0:43:23 Etienne Houben
0:43:44 Erik van 't Hof
0:55:01 Dennis ten Wolde
0:18:43 Rob Rutjes 4500m

Hivernal Trail, Landgraaf, 30/19km, (284/227hm), 5 feb 2017 Limburgs Halfzware Trail, Vijlen, 53km, (1300hm), 11 feb 2017
3:10:?? Milan Babin
3:15:43 Peter Dansen
3:17:53 Marcel Timmermans
3:27:19 Rob Pickhard
3:50:55 Geert Hubert
2:24:47 Sandy de Groot 19km
2:32:10 Miriam Meulenberg 19km
6:59:58 Jos Vinders
6:59:58 Peter Geurts
7:17:17 Vincent Vloemans
BlixemCrosch, Eindhoven, 7 / 3,5km, 19 feb 2017

Trail de l'Ourthe, Sprimont, 36km, 4 mrt 2017

Salland Trail, Nijverdal, 25km (211hm), 11 mrt 2017

Gulbergencross, Nuenen, 10km, 12 mrt 2017

Heren 7km:
1. Joost van Boxmeer
2. Jean Paul Bierens
3. Hans Lemmens

Dames 7km:
1. Wendy Sanders
2. Linda Lodewijks
3. Josje de Graaf

4:15:58 Roland Heuvelmans 151 v 187
4:15:58 Johan Neerhof

2:31:15 Rob Pickhard 1:00:35 Linda Lodewijks
1:04:43Jeanny Moonen
Limburgs Halfzware Trail, Vijlen, 50km, (1300hm), 18 mrt 2017 Kempen Run, Hapert, 21km, 19 mrt 2017 Gerwen-Nederwettenloop, 15km, 25 maart 2017
6:03:05 Jos Vinders
6:03:07 Peter Geurts
6:23:54 Marc Claassen
6:33:47 Dick Schenkelaars
7:13:10 Vincent Vloemans
1:43:31 Geert Hubert
1:43:37 Deborah van Os
1:45:43 René van Os
1:02:04 Jean-Paul Bierens
0:50:13 Roland Sleegers 10km
Venloop,Venlo, 21/10km, 26 maart 2017 Drunense Duinen Loop, 21km, 26 mrt 2017 Dommelloop, 5/10km, 30 mrt 2017

Cauberg Trail, Valkenburg, 29km (594hm), 1 april 2017

1:47:44 Roland Wasser
1:23:19 Joost van Boxmeer
1:26:02 Sjakko Sandee
1:28:02 Bart van Loon
1:29:39 Harold Donkers
0:41:34 Sjakko Sandee 10k
0:45:34 Aarnout brombacher 10k
0:48:45 Olof Teulings 10k
0:50:26 Vincent Vloemans 10k
0:54:25 Theo Rutjes 10k
0:58:03 Willem Biermans 10k
0:58:04 Ingrid Poldervaart 10k
0:00:00 Jean-Paul Bierens DNF
0:00:00 Geert Hubert DNF
0:33:16 Paulien van Valderen 5km

2:56:01 Peter Dansen (korte route gevonden!)
2:59:17 Milan Babin
3:00:33 Marcel Timmermans
3:13:21 Geert Hubert
3:16:09 Roland Heuvelmans
3:19:46 Rob Pickhard
3:25:07 Jos Vinders
0:54:13 Aarnout Brombacher 9km
1:02:57 Edwin Heeger 9km

0:52:48 Wouter Haarhuis 10km
Marathon van Rotterdam, 42km, 9 apr 2017 Oranjeloop, Lieshout, 21km, 23 apr 2017 Army Urban Run, Oirschot, 10km, 23 apr 2017 Koning van Spanje Trail,Gulpen, 32km (700hm), 6 mei 2017

3:14:46 Sjakko Sandee


1:29:25 Harold Donkers 0:56:51 Robert Janssens
0:57:07 Erik van 't Hof
0:58:14 Etienne Houben
1:03:58 René van Os
1:03:59 Deborah van Os
1:03:59 Eric van Wensen
1:15:24 Edwin Heeger
1:16:56 Robert Riedeman
1:17:03 Dennis ten Wolde
1:26:28 Wouter Haarhuis
3:39:41 Roland Heuvelmans
3:40:07 Aarnout Brombacher
4:09:21 Geert Hubert
Koning van Spanje Trail,Gulpen, 11km (300hm), 7 mei 2017 Koning van Spanje Trail,Gulpen, 43,5km (1000hm), 7 mei 2017 Vestingloop, Den Bosch, 10/15km, 21 mei 2017

1:16:51 Erik van 't Hof
1:16:52 Robert Janssens
1:17:42 Gunther Beckman Lapre
1:40:51 Kirsten van Duren
1:40:53 Marco Nagtzaam

4:57:54 Marc Claassen
4:57:54 Peter Dansen
5:02:37 Jos Vinders
5:07:22 Marcel Timmermans
5:11:50 Rob Pickhard
0:38:51 Harold Donkers 10km
1:13:17 Roland Wasser 15km
Marikenloop, Nijmegen, 10km, 21 mei 2017 Marathon van Leiden, 21km, 20 mei 2017 Trail des Trappistes,Florenville, 19/28/38/54km, 20 mei 2017
(365/590/800/1215hm)
Grand Trail des Lacs et des Chateaux, Surister, 105km (2808hm), 27 mei 2017
1:17:03 Yvonne Rooijakkers 1:57:51 Wouter Haarhuis 5:28:11 Milan Babin 54k
6:33:31 Marc Claassen 54k
6:33:32 Peter Dansen 54k
6:47:31 Marcel Timmermans 54k
4:24:47 Rob Pickhard 38k
3:03:11 Jos Vinders 28k
2:08:42 Etienne Houben 19k
2:31:25 Miriam Meulenberg 19k
17:04:18 Jos Vinders
00:00:00 Dick Schenkelaars 56k DNF
Van Goghloop, Nuenen,10/15km, 3 juni 2017 Trailrun Leudal, Heythuysen, 20/30km (hm), 4 juni 2017

Linda Lodewijks
1:24:06 Erik van de Leur 15km
1:27:49 Yvon Aben 15km
0:47:57 Werner Doens
0:55:25 Eric Verhagen 10km
1:07:04 Annie Ouborg 10km
1:07:04 Jos Rooijakkers 10km

2:37:47 Peter Geurts 30km
2:52:48 Dick Schenkelaars 30km
3:07:56 Vincent Vloemans 30km
2:45:16 Ineke Maas 20km
2:46:20 Jacqueline Schulting 20km

X-Trail Vaals, 11/23km (390/949hm), 11 juni 2017 Ladiesrun, Eindhoven, 10km, 11 juni 2017 Vaderdaglopen, St. Oedenrode, 10km, 18 juni 2017 Veluwse Zoom Trail, 15km (230hm), 18 juni 2017
2:24:24 Peter Dansen, nr 21 v 149
2:35:11 Marc Claassen
2:37:34 Marcel Timmermans
2:40:09 Geert Hubert
3:08:49 Clark Becker
1:26:56 Marco Nagtzaam 11km

1:05:11 Sandra Klomp
1:05:11 Daniëlle van Mol

0:43:50 Wouter in 't Groen
0:50:54 Werner Doens
1:22:17 Erik van 't Hof
Great Breweries Marathon, Puurs, 25km, 18 juni 2017    
2:48:38 Henri Verbeek
René van Os
   
Trail de Peñalara, Spanje, 63km (wkl 65)(2700hm), 24 juni 2017 La Chouffe Trail, Houffalize, België, 20km(650hm), 16 juli 2017 Marathonestafette Blixemsnel & MiniMarathon, 42km/21min, 26 augustus 2017, Hypotheker Beekloop 2017, 4/8/12/16km, 6 september 2017
10:05:18 Milan Babin 144e v 316 gefinishte mannen
10:05:18 Jos Vinders 19e v 49 oude m
10:24:13 Peter Geurts 21e v 49 oude m
10:40:42 Rob Pickhard 24e v 49 oude
11:11:55 Peter Dansen
11:19:55 Marc Claassen
11:27:16 Marcel Timmermans
11:30:38 Dick Schenkelaars 34e v 49 oude m
11:44:48 Vincent Vloemans 245e, 36e v 49 oude m
DNS/DNF 35 man, 8 vrouw (53 finishters)
2:23:44 Matthijs Verberkmoes 141e
2:30:08 Vincent Vloemans 187e
2:35:05 Henri Verbeek 206e
3:01:46 Jos Vinders 311e v 475
3:01:46 Levi Vinders, 12 jaar
2:38:02 Meerhoven B
2:39:57 Domburg BlixemBier
2:40:30 Meerhoven A
2:41:50 Peñalara Ultratrailers
2:44:45 Too Fast and Too Furious
2:50:33 INDIVIDUUTJES
2:54:57 MixErrRelax
2:56:54 Silver Bullets 2.0
2:59:37 SUBSTITUTES
3:02:37 RTN-2
3:03:47 KEIHARD
3:09:31 RTN-1
3:12:24 SUNFLOWERS
3:38:57 AtTopSpeed
3:58:15 STARTERS 2016
MINIMARATHON-winnaars:
Maartje Peters en
Robin Hendriks

Monique Sleegers
Annie Ouborg
Andreas Gammel
Marion Emans
Marian van Erp
Angèle Boleij
Miriam Meulenberg
Yvon Aben
Roland Sleegers
Peer Moonen
Nancy Loomans
Alinda Boskma
Etienne Houben
Erik van 't Hof
Jeanny Moonen
Jean-Paul Bierens
Joost van Boxmeer

Veldhoven 10 miles, 16,1km, 26 augustus 2017 Tilburg 10 miles, 16,1km, 2 september 2017
1:05:47 Joost van Boxmeer 1:12:55 Roland Wasser
1:27:36 Wouter Haarhuis
Meerhoven24, 24 uursestafette, 9-10 september 2017 Leopard Ultratrail Müllerthal, 75km (1900hm),9 september 2017 Halve van Cranendonck, 21km/10,5km, 17 sept 2017 Dam tot Damloop, Amsterdam, 17 september 2017, 10mijl/16km
3e Plaats voor team Blixemsnel BT,
149 rondes (1e 166 rondes, 2e 155)
Jeroen Hilgers
Marc Frencken
Jacques Groenewoud
René van Os
Sjakko Sandee
Matthijs Verberkmoes
Henri Verbeek
Eric van Wensen
Marco van Hannen
Frank van Beers
Hans Kapteijns
Marcel Timmermans
12:08:02 Dick Schenkelaars 38e v 45 1:55:20 Angèle Boleij 1:04:36 Jean-Paul Bierens
Halve Marathon, Texel, 21km, 24 sept 2017
2:15:47 Gijs van Gent 1:07:01 Yvonne Rooijakkers 10,5km
1:07:01 Jos Rooijakkers 10,5km
Singelloop, Utrecht, 10km, 1 okt 2017    
0:52:47 Peer Moonen
0:55:30 Jeanny Moonen
   
Marathon van Eindhoven, 21km, 8 okt 2017 Marathon van Eindhoven, 21km, 8 okt 2017

Marathon van Eindhoven, 42km, 8 okt 2017

Marathon van Eindhoven, 5/10km, 8 okt 2017

1:26:44 BART VAN LOON
1:27:53 JEAN-PAUL BIERENS
1:27:55 SJAKKO SANDEE
1:28:08 HANS LEMMENS
1:32:15 RAMON SCHOONBROOD
1:40:17 FRANK v BEERS
1:43:25 MARC PEETERS
1:44:10 HAROLD DONKERS
1:44:40 MATTHIJS VERBERKMOES
1:45:28 VINCENT VLOEMANS
1:49:28 GEERT HUBERT
1:49:39 ETIENNE HOUBEN
1:49:45 ROLAND SLEEGERS
1:49:53 ERIK VAN 'T HOF
1:50:49 WERNER DOENS
1:51:10 MARK SCHUWER
1:52:00 RÉNE LOUWERS
1:52:11 WILL MAAS
1:52:15 WILLEM HEIJMANS
1:53:14 THEO RUTJES
1:53:18 JEROEN VAN DONGEN
1:53:43 HANS DE JONGE
1:54:12 FRANK VD WILDENBERG
1:54:47 PETER GEURTS
1:54:48 PEER MOONEN
1:54:49 ODED RAZ
1:56:06 DEBORAH VAN OS
1:56:23 JORRIT SCHIKS

1:57:05 SANDY DE GROOT
1:58:29 CLAUDETTE VAN APPEVEN
1:58:52 PETRA VAN KAMPEN
1:59:04 ERIK VAN ENGELEN
1:59:57 ERIC VERHAGEN
2:01:00 ANGÈLE BOLEIJ
2:02:14 RENÉ VAN OS
2:02:24 MICHA DE BEER
2:06:37 ESTRELLA MENA
2:06:38 WILLIAM SPAAN
2:07:53 ANJA NAMINK
2:09:21 TWAN JONKERGOUW
2:11:20 JEANNY MOONEN
2:11:22 WILLIE OOMEN
2:11:28 RENÉ VAN VUGHT
2:12:00 PAUL ZOETMULDER
2:12:00 DENNIS TEN WOLDE
2:12:49 MARIE-LOUISE HESSELS
2:13:57 YVONNE ABEN
2:14:05 NATALIE JONKERGOUW
2:15:38 INEKE MAAS
2:15:39 JACQUELINE SCHULTING
2:18:28 LILIAN VAN DE DONK
2:18:33 MYRTE WETERINGS
2:21:13 ANNELIES TENNIGLO
2:21:13 SANDRA KLOMP
2:21:13 DANIËLLE VAN MOL
2:21:13 MINOUCHE VAN RUMSTE
2:22:12 ROLAND EVERS
2:28:52 ANDREAS GAMMEL

3:02:41 (42km) JOOST VAN BOXMEER
3:12:45 (42km) RACHID EL WAFFAOUI
3:22:53 (42km) WOUTER IN 'T GROEN
3:24:10 (42km) MILAN BABIN
3:29:32 (42km) ROLAND HEUVELMANS
3:39:03 (42km) MARC CLAASSEN
3:41:28 (42km) JOS VINDERS
3:47:22 (42km) DICK SCHENKELAARS
3:51:14 (42km) JOHAN NEERHOF
3:55:33 (42km) AARNOUT BROMBACHER
3:57:17 (42km) ERIK VD LEUR

0:19:38 (5km) ROB RUTJES
0:33:42 (5km) LINDA LODEWIJKS
0:34:36 (5km) PETER DANSEN
0:38:39 (5km) TINY RUTJES
0:49:11 (10km) WOUTER HAARHUIS
0:49:45 (10km) THIJS ELENBAAS
0:49:47 (10km) MICHAËL FUTTERER
0:52:01 (10km) ESTER MORENO
0:56:12 (10km) SASKIA MEIJER
0:56:22 (10km) WILLEM BIERMANS
0:59:17 (10km) MIRIAM MEULENBERG
0:59:18 (10km) ALINDA LAMBREGTS
1:10:06 (10km) HENK BEKKER
1:10:39 (10km) MARCO NAGTZAAM
Marathon Amsterdam, 42km, 15 okt 2017 Freedom Run, Eindhoven, 0,5/1/4/8/10miles, 22 okt 2017

4:36:34 Wouter Haarhuis
0:30:57 Rob Rutjes 8km
0:40:39 Theo Rutjes
1:03:20 Tiny Rutjes

48 Blixemsnelle lopers
Krollenloop, Veghel,16km, 5 nov 2017
1:18:15 Etienne Houben
1:19:06 Erik van 't Hof
1:43:34 Miriam Meulenberg
1:43:35 Yvon Aben
Valkenloop, Valkenswaard, 21km/12,5km, 5 nov 2017 Trailrun Weert, 20km, 12 nov 2017 Zevenheuvelenloop, Nijmegen, 15km, 19 nov 2017 't Is (voor) niks-loop, Geldrop, 6/10/15/30/42km, 26 nov 2017
1:28:35 Sjakko Sandee
1:39:26 Jos Vinders
1:40:59 Frank van Beers
1:48:32 Werner Doens
1:50:24 Geert Hubert
1:58:43 Erik van de Leur
1:58:45 Eric Verhagen
2:00:57 Jeanny Moonen
2:00:58 Willie Oomen
1:41:09 Johan Neerhof
1:58:56 Roland Heuvelmans
1:58:58 Aarnout Brombacher
0:58:28 Joost van Boxmeer
1:00:16 Bart van Loon
1:03:56 Rachid el Waffaoui
1:09:14 Marc Claassen
1:12:22 Geert Hubert
1:13:54 Eric van Wensen
1:14:30 Erik van de Leur
1:12:45 Werner Doens
1:19:38 René van Os
1:19:52 Hans de Jonge
1:20:14 Vincent Vloemans
1:20:51 Jacqueline Maes
1:24:07 Wouter Haarhuis
1:27:57 William Spaan
1:27:59 Yvonne Aben
1:32:40 Wichard Wakelkamp
1:39:09 Karin Spaan
3:45:48 Peter Geurts 42km
3:51:40 Jos Vinders
2:38:03 Johan Neerhof 30km
2:44:31 Marc Claassen
2:48:32 Eric van de Leur
2:48:59 Geert Hubert
2:49:11 Vincent Vloemans
2:57:25 Matthijs Verberkmoes
2:58:30 Roland Sleegers
3:03:39 Willie Oomen
3:03:55 Etienne Houben
3:04:09 Erik van 't Hof
3:05:16 Angèle Boleij
3:15:23 Jeanny Moonen
3:19:11 Frank van den Wildenberg
1:34:11 Rachid el Waffaoui 21km
2:07:39 Aarnout Brombacher
1:19:03 Peer Moonen 15km
1:21:39 Erik van Engelen
1:22:27 Claudette van Appeven
1:24:09 Anja Namink
1:24:09 Willem Biermans
1:31:33 Alinda Boskma
1:31:34 Miriam Meulenberg
0:40:26 Jean-Paul Bierens 10km
0:54:06 Linda Lodewijks
1:00:21 Wim van den Broek
1:01:04 Jos Rooijakkers
1:05:06 Annie Ouborg
1:05:07 Lita Leysner
0:41:27 Yvonne Rooijakkers 6km
DNF Dick Schenkelaars 38km
DNS Andreas Gammel
DNS Frank van Beers
DNF Roland Heuvelmans ?
DNF 2:27:54 Twan Jonkergouw
1:17:17 Daniëlle van Mol 12,5km
1:17:44 Myrte Weterings
1:17:44 Minouche van Rumste
1:19:17 Annelies Tenniglo
Mispelhoefloop, Acht, 8km, 3 dec 2017 Eindhoven Urban Trail, 10km, 10 dec 2017 Eindhoven Urban Trail, 10km, 10 dec 2017
0:34:47 Erik van de Leur
0:46:03 Nancy Loomans
0:46:03 Yvonne Aben
Peer Moonen
Jeanny Moonen
Carl Stoepker
Elly Heuvelmans
Anja Namink
Annie Ouborg
Daniëlle van Mol
Minouche van Rumste
Vincent Vloemans
Matthijs Verberkmoes
Marie-Louise Hessels
Gerdine Dieters
Han de Brock
Edwin + Arthur Heeger
Ester Moreno
Michaël Fütterer
Maarten van Kampen
Robert Riedeman
Annemarie van de Ven
Jacqueline Schulting
Ineke Maas
Myrte Weterings
Annelies Tenniglo
Kim de Groot
Carlijn Groenendijk
Trail des Gueules Noires, Blegny, 53km+2000hm, 23 dec 2017 SM-Loop, TRAIL, Meerssen, 21/42km, 30 dec 2017 Auwjoarscross, Oirschot, 31 dec 2017  
7:11:15 Milan Babin
8:18:26 Jos Vinders
9:01:43 Dick Schenkelaars
5:14:00 Geert Hubert, 42k, incl pauzes
2:31:05 Vincent Vloemans, 21km
ca. 2:33:00 Roland Heuvelmans
ca. 2:34:00 Elly Heuvelmans
ca. 2:33:00 Anja Namink
ca. 2:33:00 Angèle Boleij
ca. 2:44:00 Jos Vinders met Levi, Mees
0:13:06 Rob Rutjes
0:30:05 Sjakko Sandee
0:44:40 Marcel Timmermans
0:51:44 Kirsten van Duren
0:54:50 Peter Dansen
 
       

 

UITSLAGEN 2018

Halve van Egmond, 10,5/21km, 14 jan 2018 Dutch Coast Ultra Run by Night, 75km, 26+27 jan 2018 Joe Mann Bosloop, 8,4km?, 28 jan 2018 Funchal Marathon, Madeira, 21km, 28 jan 2018
1:30:12 Joost van Boxmeer
1:31:57 Sjakko Sandee
1:32:07 Bart van Loon
1:45:38 Marc Claassen
1:50:18 Geert Hubert
2:02:15 Roland Sleegers
2:05:00 Sandy de Groot
2:11:57 Angèle Boleij
2:12:49 Wouter Haarhuis
11:24:00 Dick Schenkelaars 0:35:58 Sjakko Sandee, 8,4km
0:20:18 Rob Rutjes, ....km
1:46:48 Eric van Wensen
1:59:02 René van Os
DNF.....Frank van Beers
Marathon de Marrakech, 21km, 28 jan 2018 Hivernal Trail, 18,44/30/50km (336/444/1300), 4 feb 2018 Hivernal Trail, 18,44/30/50km (336/444/1300), 4 feb 2018
2:00:02 Willie Oomen, bruto (zelf netto 1:55:34)

6:01:18 Jos Vinders 50k
DNF.....Geert Hubert
3:39:21 Peter Geurts 30k
3:39:21 Matthijs Verberkmoes

2:03:10 Marc Claassen 18,44k
2:04:37 Peter Dansen
2:07:29 Marcel Timmermans
2:41:38 Edwin Heeger
1:03:10 Jeanny Moonen
1:05:04 Yvon Aben
1:08:14 Monique Sleegers
     
Trail Sjravele door Limburg, Heerlen, 53km, 24 feb 2018 BlixemCrosch, Eindhoven, 8/3,5km, 25 feb 2018 Trail de l'Ourthe, Hamoir, 34/11km,3 mrt 2018 CPC (City Pier City), Den Haag, 21/10km,11 mrt 2018
5:46:46 Milan Babin
5:46:46 Jos Vinders
5:49:44 Peter Geurts
5:48:01 Dick Schenkelaars 42km
Heren 1e Joost van Boxmeer 8km
Heren 2e Jean-Paul Bierens
Heren 3e Geert Hubert
Dames 1e Deborah van Os
Dames 2e Kim de Groot
Dames 3e Carlijn Groenendijk
---------------------------------------
Jongens 1e Sam de Wijse 3,5km
Jongens 2e Cas de Wijse
Jongens 3e Jelte Groenendijk
Meisjes 1e Annick de Bont
Meisjes 2e Lana Wang
Meisjes 3e Dagmar de Beer

4:16:51 Johan Neerhof
4:16:54 Roland Heuvelmans
1:16:17 Freke Neerhof, 11km

2:01:44 Wouter Haarhuis

0:53:44 Suzanne Roghair, 10km

Ooievaarstrail, Goirle, 15km, 18mrt 2018 Kempenrun, Hapert, 21/10km, 18 mrt 2018 Drunense Duinenloop, Drunen, 21km, 18 mrt 2018
1:23:00 Siward Vloemans ca.
1:23:00 Vincent Vloemans ca.
0:00:00 Freke Neerhof
0:00:00 Annie Ouborg

1:42:34 Marc Claasen
1:42:36 Peter Dansen
1:48:30 Deborah van Os
1:48:30 Marcel Timmermans
1:49:29 Geert Hubert
2:01:01 René van Os

1:26:06 Joost van Boxmeer
1:26:07 Sjakko Sandee
1:27:12 Bart van Loon
1:58:16 Angèle Boleij
2:03:36 Elly Heuvelmans
0:59:38 Sofie Dekker 10km
Utrecht Marathon, 21km, 18 mrt 2018 Venloop, Venlo, 21km, 25 mrt 2018 Dommelloop, Eindhoven, 5/10km, 29 mrt 2018 Caubergtrail, Valkenburg, 30/18/9km (594/412/225hm),31 mrt 2018

1:40:02 Johan Neerhof
1:44:58 Roland Heuvelmans
1:52:48 Aarnout Brombacher


1:47:29 Marc Peeters
1:58:04 Werner Doens
2:01:09 Wouter Haarhuis
2:02:50 Hans de Jonge
0:19:14 Sjakko Sandee 5km
0:21:06 Geert Hubert
0:37:52 Joost van Boxmeer 10km
0:56:02 Willem Biermans
2:54:34 Jos Vinders 30km
2:55:57 Peter Geurts
3:04:38 Peter Dansen
3:13:09 Geert Hubert
3:16:00 Marcel Timmermans
2:17:48 Ineke Maas 18km
2:29:55 Alinda Boskma
2:29:56 Yvon Aben
2:29:57 Miriam Meulenberg
1:04:00 Jacqueline Schulting 9km
Marathon van Rotterdam, 42km, 8 apr 2018
3:04:41 Sjakko Sandee
3:34:41 Milan Babin
0:40:30 Rob Rutjes (1/4 Marathon)
0:55:07 Theo Rutjes (1/4 Marathon)
Hypotheker Beekloop, Eindhoven, 4/8/12/16km, 18 apr 2018 Army Urban Run, Oirschot, 5/10km, 22 april 2018 Rondje Nuenen West, 7,5/15/22,5km, 22 april 2018 London Marathon, 42km, 22 april 2018

Annie Ouborg
Yvon Aben
Nancy Loomans
Willem Biermans
Joost van Boxmeer
Micha de Beer
John Hermans
Angèle Boleij
Willie Oomen
Claudette van Appeven
Martin Pesa
Erik van de Leur
Hans de Jonge
Yvonne Rooijakkers
Jos Rooijakkers
Nadia Davoudi

1:06:32 Eric van Wensen
1:06:33 Deborah van Os
1:14:30 Etienne Houben
1:14:44 Erik van 't Hof
1:21:01 Joost van Boxmeer
1:21:01 Nadia Davoudi
1:22:08 René van Os
1:22:22 Jeroen Hilgers
1:29:01 Werner Doens
1:31:16 Alinda Boskma
1:31:17 Robert Riedeman
1:31:19 Jeanny Moonen
1:40:57 Ineke Maas
Peter Dansen
Marco Nagtzaam
Eva Dansen
Kirsten van Duren
4:51:20 Wouter Haarhuis
Koning van Spanje Trail, Gulpen, 43/23/11km (1250/500/300), 6 mei 2018 Marathon Luxemburg, 21km, 12 mei 2018

4:56:09 Jos Vinders (1250hm)
5:23:49 Peter Dansen
5:56:49 Marcel Timmermans
6:04:46 Geert Hubert
DNF Marc Claassen (30km)
2:05:09 Joost van Boxmeer 23k, 500hm
2:14:17 Wouter in 't Groen
1:19:24 Erik van 't Hof
1:24:29 Nadia Davoudi 11km, 300hm

2:02:29 Eric van Wensen
2:02:46 Erik van de Leur
2:33:37 Yvon Aben
Marathon Tilburg, 21/42km, 13 mei 2018 TRAIL d'Esneux, 17/30km (488/782hm), 13 mei 2018 Van Goghloop, Nuenen, 21km, 2 juni 2018 Van Goghloop, Nuenen, 10/15km, 2 juni 2018
4:34:25 Angèle Boleij 42km
1:36:37 Peter Dansen 21km
1:39:50 Marc Claassen
1:40:48 Marcel Timmermans
2:48:15 Freke Neerhof 17km
2:48:15 Elly Heuvelmans
4:02:45 Johan Neerhof 30km
4:02:45 Roland Heuvelmans
4:02:47 Aarnout Brombacher
1:32:16 Harold Donkers
1:39:24 Peter Dansen
1:43:21 Geert Hubert
1:06:51 Jean-Paul Bierens 15km
1:06:29 Annie Ouborg 10km
1:06:29 Jos Rooijakkers 10km
Brabantse Wal Marathon, Bergen op Zoom, 42km, 3 juni 2018 Ladiesrun, Eindhoven, 10km, 10 juni 2018 Vaderdaglopen, St. Oedenrode, 21km, 17 juni 2018 Lavaredo Ultratrail, Cortina d'Ampezzo, 48km/120km, 2600hm/5800hm, 23 juni 2018
4:44:54 Dick Schenkelaars 00:52:40 Nadia Davoudi
1:00:36 Daniëlle van Mol
1:01:00 Sofie Dekker
1:01:44 Rhelinde Raats
1:01:52 Lotte Bogers
1:03:07 Sandra Klomp
1:03:35 Annelies Tenniglo
1:25:10 Sjakko Sandee
1:26:43 Bart van Loon
1:30:57 Joost van Boxmeer
1:59:45 Angèle Boleij
1600 deelnemers; 1384 gefinisht (93 DNF)
8:07:34 Peter Geurts 648e op 48km
8:07:34 Peter Dansen 648e
8:35:31 Marc Claassen 813e
8:35:31 Matthijs Verberkmoes 813e
8:38:16 Marcel Timmermans 827e
8:56:58 Dick Schenkelaars 910e
(videobeelden 9:03:14)
9:09:12 Vincent Vloemans 972e
22:49:50 Jos Vinders 516e op 120km
1600 deelnemers; 1179 gefinisht (429 DNF)
Montafon Panorama Trail, Arlberg, 16km, 440hm, 30 juni 2018      
1:19:43 Joost van Boxmeer
1:49:32 Nadia Davoudi
     
       
       

 

 

Top

 

Recentst aangepast: 02-Jul-2018